2733
2739
عنوان

واکسن سینوفارم کی زده؟چینیه؟

251 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها کسی واکسن چینی  زده ، اسمش سینوفارمه؟اسمشو بهمون نگفتن گفتن چینیه؟راضی بودین؟عوارض نداشته؟

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست/هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود/صحنه پیوسته به جاست/خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد....

ایمنی‌ اش خوبه؟ یعنی در برابر کرونا ایمنی قابل قبولی داره نسبت به بقیه واکسن ها؟

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست/هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود/صحنه پیوسته به جاست/خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ایمنیش تنها در برابر یک ویروسه ممکنه واسه ویروس های دیگه جواب نده

منظورت جهش های ویروسه مثلا انگلیسی و اینا؟؟

2738
ایمنی چینی کمتر از بقبه واکسن هاست ولی در مقابل همه جهش ها مقاومه

جدی؟ چجور فهمیدین کمتره؟شما هم زدین؟

جدی؟ چجور فهمیدین کمتره؟شما هم زدین؟

عزیزم پیج دکتر شادی رو فالو کن هایلایت هاش درباره تمام واکسن ها با مقاله های مربوط کامل توضیح داده شده

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
من دیروز صبح زدم  هیچ علائمی نداشتم هیچییی اره سینوفارم چینیه

روزه بودین مشکلی نداشتین؟ منم روزم قراره امروز بزنن

نه هیچ مشکلی نداشتم خداروشکر روزه بودم هم دیروز هم امروز دیگه شب سعی کن مایعات زیاد بخوری

ممنون دستت دردنکنه عزیزم

2706