2737
2734
عنوان

میخوام گونه بذارم کسی گذاشته؟؟

264 بازدید | 31 پست

صورتم موقعی که دخترم بود تپلی بود و ناز،اما الان از موقعی که ازدواج کردم لاغر شدم و زیر چشام گود افتاده از غصه شوهر بد،ببینم میتونم ازش پول بگیرم یا یه تیکه طلا دارم باید اونو بفروشم،کسی از شما گونه گذاشته؟چقد پول دادین؟قشنگه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگر پفت پشت پلک داری بردار برو پیش دکتر میر برای اینکارا عالیه

شنیدم میخاد واسه همیشه بره المان

کارش حرف نداره خدایی 

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
شنیدم میخاد واسه همیشه بره المان کارش حرف نداره خدایی 

عالیه

نمیدونم 

ما انسال یکی رو انجام داد از اقوام نزدیک

خودمم میخوام برم

ولی حالا نه

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2738
عالیه نمیدونم  ما انسال یکی رو انجام داد از اقوام نزدیک خودمم میخوام برم ولی حالا نه

بلفاروپلاستیی انجام دادن؟

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
آخه تهران نیستم کرمانشام

کاشت گونه ب نظرم جالب نیس بازم هرطور سلیقع خودتونه

چرا گونه بذاری برو زیر چشمتو فیلر بزن،چون زیر چشمت گود شده صورتت لاغر به نظر میرسه

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
بلفترو که تنها قبول نکرد لیف شقیقه و لیفت پیشانی هم داشت

شما نمیدونی هزینه اش حدودا چقدره؟