2737
2734

سلام خانوما این سومین کاربریمه(بخاطر مسائل سیاسی میترکم همش🤣) پس هی تبریک عضویت نگید

ما خونمون مشکوک به از ما بهترونه. بخاطر همین داریم اثاث کشی میکنیم(بعد از سال).چندبار حس کردیم کسی دست به بدنمون میکشه یا موهامونو نوازش میکنه

"انرژی مثبت اگر آدم بود"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فک کنم گیر یه جن منحرف افتادین...😐😁

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
2740

گفتیم مهم نیست توهمه. ولی هی بیشتر و بیشتر میشد

امروز ظهرتنها بودم خواب بودم

یهو یکی محکم کوبوند تو دهنم.شاید باورتون نشه با درد دهنم و صدایی که بخاطر ضربه به دهنم بلند شد بیدار شدم

"انرژی مثبت اگر آدم بود"
گفتیم مهم نیست توهمه. ولی هی بیشتر و بیشتر میشد امروز ظهرتنها بودم خواب بودم یهو یکی محکم کوبوند ت ...

😕

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است... اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.... 
گفتیم مهم نیست توهمه. ولی هی بیشتر و بیشتر میشد امروز ظهرتنها بودم خواب بودم یهو یکی محکم کوبوند ت ...

سریع میرفتی تو آینه نگا میکردی ببینی جای دستش مونده یا نه

با اینکه دختری که هیکلشو باشگاه ساخته خیلی جذابه.ولی دختر نرم یه چیز دیگست(: ازما گفتن...😌
2706