2733
2734
عنوان

کسی بچش تجربه NICU داشته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4144 بازدید | 114 پست
تو جای خواهر نداشتم رو پر کردی برام     خیلی خوشحالم که دارمت حتی دور   مرسی عزیز ...

من خودم عین خودت تجربه کردم توی ۲۲ هفته اتفاق افتاد برام برا همین از دلت خبر دارم تا زمانی که یکی دیگه حامله نشی از فکر پسرت درنمی‌آی من فقط سر زایمانم برات دعا میکنم خدا بهت دوباره پسرتو بده

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
من خودم عین خودت تجربه کردم توی ۲۲ هفته اتفاق افتاد برام برا همین از دلت خبر دارم تا زمانی که یکی دی ...

مرسی بابت مهربونیات  

یه مامانِ کوچولو که فسقلیش آسمونی شده دلم برای انگشتای کشیده و کوچولوش ، موهای مشکی ، مژه های بور و لپای گول منگولیش حسابی تنگ شده .. قدر بدونیم ... من حتی حسرت پیچیدن صدای گریه هاش تو خونه رو میکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم عین خودت تجربه کردم توی ۲۲ هفته اتفاق افتاد برام برا همین از دلت خبر دارم تا زمانی که یکی دی ...

سلاااام ابجی قشنگم حالت چطوره  ؟ نی نی خوش قدمت پرید بغلت؟ 

یه مامانِ کوچولو که فسقلیش آسمونی شده دلم برای انگشتای کشیده و کوچولوش ، موهای مشکی ، مژه های بور و لپای گول منگولیش حسابی تنگ شده .. قدر بدونیم ... من حتی حسرت پیچیدن صدای گریه هاش تو خونه رو میکشم
سلاااام ابجی قشنگم حالت چطوره   ؟ نی نی خوش قدمت پرید بغلت؟

سلام عزیزدلم اره زایمان کردم سزارین اورژانسی شدم ضربان قلبش افت کرده بود خدا بهم رحم کرد موقع زایمان به یاد تو و اونایی که بچه ندارن بودم برات کلی دعا کردم سال دیگه این موقع تو هم بچتو شیر بدی ابجی قشنگم

مرسی که دعام کردی قربون‌مهربونیت

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
2731
سلام عزیزدلم اره زایمان کردم سزارین اورژانسی شدم ضربان قلبش افت کرده بود خدا بهم رحم کرد موقع زایمان ...

ووش قرررررربووونش شمممممم وااییی خاله شدمممم    خدایا هزار مرتبه شکرت  با عرض خسته نباشید باید بگم من ب فدای خودت و نی نی ت بشممممم  دلم رف براتون

سلام عزیزدلم اره زایمان کردم سزارین اورژانسی شدم ضربان قلبش افت کرده بود خدا بهم رحم کرد موقع زایمان ...

رفتم حرم امام رضا کلی دعا کردم ک خدا فسقلی تو برات نگه داره و قسمت کنه ببریش حرم اقا  خدا حفظش کنه برات خوشگل من 

خیلی خیلی خوشحالم براتون حتی برای خودم چون خاله شدم

انشاله خوش قدم باشه براتون پر از برکت و شادی و لبخند

صالح و سالم بزرگ شه و بشه مایه افتخارتون  

رفتم حرم امام رضا کلی دعا کردم ک خدا فسقلی تو برات نگه داره و قسمت کنه ببریش حرم اقا   خدا حفظ ...

قربون اون قلب مهربونت من فدای دل پاکت بشم الهی خدا به حق پاکی دلت و دل شکسته ات هر چه زودتر یک پسر کاکل زری بهت بده که فراموش کنی اون اتفاق تلخ و .خدا به تو و شوهرت الهی نظر خاص کنه امیدوارم تا عیر غدیر امسال دامنت سبز بشه به حق حضرت علی

قربون اون قلب مهربونت من فدای دل پاکت بشم الهی خدا به حق پاکی دلت و دل شکسته ات هر چه زودتر یک پسر ک ...

هرچقد از حس الانم بگم کم گفتم

مرسی ک انقد خوبی مرسی ک انقد مهربوونییییی

2738
     هرچقد از حس الانم بگم کم گفتم مرسی ک انقد خوبی مرسی ک انقد مهربوونییییی

قربونت برم ندیده این قدر مهرت به دلم افتاده همیشه دعاگوت هستم