2733
2734
عنوان

کسی بچش تجربه NICU داشته؟؟؟

4121 بازدید | 114 پست

سلاااام دوستان من بچم 27 هفته و سه روز بدنیا اومدکیسه آبم پاره شده بود.. الان تو NICU گذاشتنش .. الان 8 روز میشه اونجاس.. کسی بوده اینطوری؟ تروخدا ارومم کنین بچم چیمیشه ؟ چقد باید بمونه؟  

یه مامانِ کوچولو که فسقلیش آسمونی شده دلم برای انگشتای کشیده و کوچولوش ، موهای مشکی ، مژه های بور و لپای گول منگولیش حسابی تنگ شده .. قدر بدونیم ... من حتی حسرت پیچیدن صدای گریه هاش تو خونه رو میکشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه های جاریم دوقلو بودن ۳۲ هفته بدنیا اومدن ۹ روز تو ای سی یو بودن

نگران‌نباش تا وقتی که ریه اش مشکلی نداشته باشه نگه میدارن  

یکی از فامیلامونم ۲۷ هفته بدنیا اورد ۲۰ روز موندن تو ای سی یو بعد مرخص شدن

اصلا خودتو ناراحت نکن بزودی میاد تو خونه جدیدش😍 

💕لاحول ولا قوه الا بالله العلی العظیم💕
2738

خواهر من. 38هفته و 1روز ب دنیا اومد. دکتر گفت ریه هاش خس خس میکنه. 8روز بستری بود NICU بعدم اوردینش با رضایت خودمون خونه. 

الانم دردش به جونم همه زندگیمه 9سالشه. 

نی نی شمام بشه 39هفته برو مرخص کن

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

خواهر منم مثل شما۲۷ هفته کیسه اب سوراخ شد.سختی داره چون با چشم خودم دیدم ولی الان ۳ ساله و نیمشه ماشالله. چقد میخامش نفسمه🥰

نگران نباش ایشالله مرخص میشه میاد بغلت.

احتمالا باید ی مدتی بمونه 

گلم این به نفع کوچولوته بدنش ضعیفه و در معرض انواع عفونتها تو محیط استریل باید باشه جدا از این وزنشم باید بره بالاتر و تنفس مستقل رو بتونه انجام بده

بی قراری نکن و عجله هم نکن میدونم سخته ولی میگذره گلم و میاد بغلت صحیح و سالم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
چندکیلو بود تغذیه ش چیه میتونه شیر بخوره یا چیزی بهش وصله

1100 گرم .. نه شیر گفت بیار با سرنگ بهش میدیم  

یه مامانِ کوچولو که فسقلیش آسمونی شده دلم برای انگشتای کشیده و کوچولوش ، موهای مشکی ، مژه های بور و لپای گول منگولیش حسابی تنگ شده .. قدر بدونیم ... من حتی حسرت پیچیدن صدای گریه هاش تو خونه رو میکشم
بچه ابجیم شش ماهو نیمه بدنیا اومد یکماه تو دستگاه بود مشهد یک کیلو و خورده وزنش بود الان نزدیک ۵ سال ...

خدا حفظش کنه .. انشالله دعا کنین مخمل منم زود زود بیاد پیشم 

ان شاالله این دوران بگذره به سلامتی بیاد بغلت ببریش خونه تون 

مررررسی مهربونم   

2706