2733
2739

سلام بچه ها 

من کنکوری انسانی ام (دوازدهم) کلا این ۳ سال هیچی نخوندم🙂 

چون می خواستم زندگی‌ کنم و از لحظه های خوبی که تو نوجوونیم میتونم داشته باشم لذت ببرم.(در حد و اندازه ای که برام مقدوره).چون نه نوجوونیم دوباره تکرار میشه نه حس و حال قشنگی که میتونستم تو این مدت داشته باشم عینا همون بعدها تجربه میشه.

الان که تقریبا ۲ ماه مونده، به نظرتون میتونم بخونم که دانشگاه دولتی قبول شم؟ ساکن تهرانیم و شهرستان نمیتونم برم. مدیریت بازرگانی میخوام. کسی هست که دانشگاه دولتی قبول شده باشه؟ 

بگید، بخندید و خوشحال باشید... لحظه‌هاتون رو زندگی کنید... پولدار یا بی‌پولفرقی‌نداره....اصل دله... دلتون شاد💙❤دوست دارم که بتونم کمکتون کنم رفقا ،روحی ،عاطفی، همفکری. هرجوری که از دستم بربیاد.مشکلی بود خبرم کنید. ✌🏼👋🏻

دلیلی هم که میخوام الان بخونم واسه خوشحالی پدر و مادرمه بیشتر. اینکه بعد از کنکورم ناراحت و دلگیر نشن. وگرنه کنکور برای خودم خیلی مسئله ی مهم و بغرنجی نیست.

درسمم خوبه، توانایی ذهنی خوبی دارم خداروشکر😄

بگید، بخندید و خوشحال باشید... لحظه‌هاتون رو زندگی کنید... پولدار یا بی‌پولفرقی‌نداره....اصل دله... دلتون شاد💙❤دوست دارم که بتونم کمکتون کنم رفقا ،روحی ،عاطفی، همفکری. هرجوری که از دستم بربیاد.مشکلی بود خبرم کنید. ✌🏼👋🏻

چاره ای نیست تلاشتو کن عالی بخون انشالله قبول میشی

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چاره ای نیست تلاشتو کن عالی بخون انشالله قبول میشی

اصلا چنین چیزی ممکنه؟

که بخوام براش تلاش کنم یا اینکه به روال سابق طی کنم؟

منم مث تو!نمیدونم فک‌کنم بشه دولتی

تو هفده سالگی با پسری آشنا شدم که همه خوبی های دنیا شده بودن یه قلب که تو وجودش میتپید...چشامو که می‌بندم مجسمت میکنم...دومین ماه از گرم ترین فصل سال🌱🍓🍓از اون شب دنیام بدجور به دنیات قفلی زد و مصمم میمونم تا لحظه ی دیدارت ای دیرینه ی دلخواه❤️..به قول یکی«وقتی همه کور بودن تو کردی بهم توجه..❤️شایدم یه روز برات تعریف کردم که من پشت پنجره ی اتاقت چه گریه ها که نکردم🖤گاهی وقتا فک میکنم خدا تورو تو یه بعداز ظهر قشنگ بهاری در حالی که لبخند به لب داشته و چای با هل میخورده و به صندلیش لم داده و به آهنگ خوش چشمه گوش میداده آفریده... 🍃🌻بچه ها عشق من واسه اینکه به دستش بیارم یخورده ناز داره البته نازکشم داره ها.اون هی ناز می‌کنه مام که بی تابشیم🍃میدونین مث بهترین خیالیه ک میتونین داشته باشین...مث ذوق رها کردن یه دونه بادبادک...یا مث پریدن تو آب زلال میمونه🍓🌱من یه دختر عاشقم...دختری که هیچ وقت از ابرازش عشقش خجالت نکشیده چون پیوسته اعتقاد داشته عشق مقدسه و پنهان کردنش چیزی به جز درد و زجر نداره..ولی خب همیشه به خودش آفرین گفته واسه انتخابش❤️هر چند خیلی جاهارو مجبور شده خودش تنهایی بی پناه قدم برداره....از خودم ممنونم که هر وقت خسته شدم تنها پناهگاهم خودم بودم 🫀❤️بهم میگن بی رحمی چون داستانمو نمیدونن🌈میخواهم بدانی که تو آخرین رویای روح من بوده ای❤️🌱...بچه ها این کاربر ینی بنده...دیگه عشقی نداره...گلش پژمرده شده...ماهش رفته...ولی دلم نیومد امضام رو بردارم🖤تاپیک ها مال من نیستن به جز یکیش ❤️
منم شرایطم اینه خب... به مشاور گفتم گفت ازدوازدهم شروع کن که امتحان نهاییو از دست ندی حداقل

نهایی که قابل حله

مسئله ی الانم کنکوره

اصلا امیدی بهش هست؟!

که بخوام براش تلاش کنم و دانشگاه دولتی تو تهران قبول بشم(مدیریت بازرگانی)😂 

2740
اصلا چنین چیزی ممکنه؟ که بخوام براش تلاش کنم یا اینکه به روال سابق طی کنم؟

نههههههههههههههههههه به روال سابق ینی چی آجیِ من آخه از همین الان شروع کن بخون دوماه وقت کمی نیست توام که ماشالله میگی توانایی ذهنیت خوبه 

دیگه کنکوری نیستم  
منم مث تو!نمیدونم فک‌کنم بشه دولتی

واقعا شدنیه ؟اخه ملت از تابستون دارن میخونن!!@_@

نههههههههههههههههههه به روال سابق ینی چی آجیِ من آخه از همین الان شروع کن بخون دوماه وقت کمی نیست تو ...

اخه چطوری؟ 

روزی چندساعت بخونم چی بخونم چجوری بخونم؟ درصدام باید چطور باشه تا قبول شم😖😖😖

اصلا چنین چیزی ممکنه؟ که بخوام براش تلاش کنم یا اینکه به روال سابق طی کنم؟

ممکنه ، تو ۳ ماه پزشکی هم قبول شدن 

بنظر من تو این دوماه خیلی خیلی تلاش کن ممکنه قبول شی بهتر از اینکه هیچ تلاشی نکنی

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
ممکنه ، تو ۳ ماه پزشکی هم قبول شدن  بنظر من تو این دوماه خیلی خیلی تلاش کن ممکنه قبول شی بهتر ...

باشه 

توکل به خدا

میریم جلو ببینیم‌چی پیش میاد😄

اخه چطوری؟  روزی چندساعت بخونم چی بخونم چجوری بخونم؟ درصدام باید چطور باشه تا قبول شم😖😖😖

به درصدت فکر نکن اصلا اصلا مگه میانترم نداری؟ با برنامه اونا دوازدهمتو شروع کن و عاااالی بخون کتابارو 

دیگه کنکوری نیستم  

توانایی همه یکسان نیست ، جوابش پیش خودته ، تو بشین بخون و تست بزن با برنامه پیوسته و اصولی ساعت مطالعه مناسب ، از خودت آزمون بگیر ، مرور کن هی هر چی میخونی و تست بزن ، آزمونای قلم چی رو از سایتش بعد از اینکه آزمون تموم شد فکر میکنم بذارن ، اگه هم نبود از کانالای  از ت ل گ رام دانلود کن الان جمع جمع بندیهاشه ، خواستی آزمونای طول سالی که گذشت هم پیدا کن بزن مخصدصا مباحثی که برات حس میکنی به کار بیشتری نیاز دارن 

کتاب دور دنیا در ۴ ساعت گاج هم بخر اون ماه آخر دیگه خودت تو خونه شرایط آزمون فراهم کن ، آزمون بده و درصد بگیر 

به نظر من که میتونی موفق بشی به شرطی که برنامه هوشمندانه برای خودت بریزی . 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2706