2737
2734

من با یکی دو سال و نیمه در ارتباطم قرار بود ازدواج کنیم چن‌سال پیش سرش ضربه دیده و لخته تو سرش مونده و معلوم نیس چه اتفافی براش میوفته یا خدایی نکرده کور میشه یا میمیره یا هم اتفاقی براس نمیوفته اون بخاطر همین جلو نمیاد که نمیخوام بخاطر من زندگبتو نابود کنی و ندونی چه اتفاقی قرار بیوفته!ولی من دوسش دارم هر چقد با خودم کلنجار میرم تمومش کنم نمیشه اونم مثه منه برا هردومون جدا شدن خیلی سخته حالا چیکار باید بکنم باهاش ادامه بدم منتظر باشم یا نه!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیشه پیش دکتر های بیشتری برید؟ شاید یه دکتر خیلی حرفه ای بتونه کاری کنه

از هم خیلی دوریم نمیدونم باید چیکار کنم خودش میگه آیندتو نابود نکن بخاطرم ولی جدا شدن خیلی سخته برام

2738
از هم خیلی دوریم نمیدونم باید چیکار کنم خودش میگه آیندتو نابود نکن بخاطرم ولی جدا شدن خیلی سخته برام

خیلی تصمیم سختیه

ولی اگه واقعا دوسش داری بخاطر مشکلش ولش نکن امیدوار باش خوب میشه نشدم کنارش بودی دیگه

ولی مگه میشه با اینهمه پیشرفت نتونن عملش کنن 🤯😑😑

خیلی تصمیم سختیه ولی اگه واقعا دوسش داری بخاطر مشکلش ولش نکن امیدوار باش خوب میشه نشدم کنارش بودی د ...

از یه طرفم کلی خواستگار دارم از خونه تحت فشارم اونم میگه برا زندگیت تصمیم بگیر بخاطرم ایندتو نابود نکن

خیلی وقته دکتر میره ولی دکترا میگن لخته برطرف نمیشه هر روز سردرد داره

من درمورد لخته شدن خون تو مغز یمقدار مطالعه کردم، نوشتن زالو درمانی ممکنه موثر باشه و باعث بشه لخته های خون باز بشه.با یه پزشک طب اسلامی در این باره صحبت کن اگه تایید کرد اینکارو انجام بدید انشاالله که سلامتیشونو بدست میارن.