2733
2739
[QUOTE=187264110]تو از کجا میدونی روحش خبر نداره بعدم تو عکسو دیدی مگ ک میگی پخش کردن [/QUOTE چون م ...

بخدا مردم چ بیکارن مثلا میخان چ کنن عکس مارو یعنی هر کی عکس میزاره اینجا همه شات میگیرم برا چی اخه برا چیشونه فش کاری هم برا این بود ک این اخلاق زشتو بزارن کنار 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
عجب بیخیال دختر بحث نکن الکی برو یکم توی تاپیکای دیگه بگرد حال و‌هوات عوض بشه 😬 

باورت میشه از سر بیکاریه در کل میخام این تاپیکم حذف شه باید برم عصر خونم  و با دوتا دوستامم قرار دارم اینجا ک بودم دلم پوسید اخرشم چ جنجالی تو نی نی سایت درست شد میشه لینک حذف تاپیکو برام بزاری

باورت میشه از سر بیکاریه در کل میخام این تاپیکم حذف شه باید برم عصر خونم  و با دوتا دوستامم قرا ...

باشه الان برات میفرستم ، بیخیال دیگه نمی‌خواد فک کنی کی چی گفت کی چی نگفت این کارا باعث میشه اعصاب خودت بهم بریزه