2733
2734
عنوان

دهه هشتادیااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 2567 بازدید | 370 پست
شما وارد پروف بشید میبینید که سنم هم زده شده

من اگه حال داشتم میرفتم آب می‌خوردم از ساعت ۱ تا الان تشنمه 

من جـایـے زندگے میکنم کہ آرزوهام غیــر ممکنہ برا بقیہ★ ... سقف خواستہ هام و آرزو هام فراتـر از آسمونہ 💌★ من شایدی تو زندگیم نیس یا حتمـا یا اصـلا ⁦❤⁩: زندگیتون پر از انرژے مثبت💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوزده ساله پارسال دانشجو شدم خیلی اتفاقی با اینجا اشنا شدم تاپیکای باحالی داشت هروقت حوصله ام سر بره ...

منم بشدت اتفاقی اشناییدم اینجا😂🍌بیا موز بردار

دروغ نگو....🙂احترام نگه دار... قضاوت نکن... 🙂اگه ریپ زدی و نظری برخلاف نظرم داشتی،میشنوم...فقط با احترام! 🍃
2728
نمیگیره اینم میبینه موز گرونه میگه موز می‌خوام😂 خیر ندیده

😂😂😂😂😂

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)
ی دهه ۸۰ افسرده  که همه آرزوهاشو له کردن،کاش آرامش به زندگیم برگرده🥺❤️

چیی شده؟؟؟😥بیاموز بردار 🍌🍌

دروغ نگو....🙂احترام نگه دار... قضاوت نکن... 🙂اگه ریپ زدی و نظری برخلاف نظرم داشتی،میشنوم...فقط با احترام! 🍃
2738
سوالمو بپرسم(امضات)

بله 

حتما 

خوشحال میشم بتونم کمکی کرده باشم

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 
🤣🤣حالا یکی یکی بریم سن کاربرا رو ببینیم مگه بیکاریم

والا . 😂 پروژه ناسا رو ول کنم بیام سن کاربران و ببینم

من جـایـے زندگے میکنم کہ آرزوهام غیــر ممکنہ برا بقیہ★ ... سقف خواستہ هام و آرزو هام فراتـر از آسمونہ 💌★ من شایدی تو زندگیم نیس یا حتمـا یا اصـلا ⁦❤⁩: زندگیتون پر از انرژے مثبت💕
چطوری دهه هشتادی جدید😁

خوبم دهه هشتادی پیر تو چطوری

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
2706