2737
2739
عه بخاطر چی پریود نمیشین شما؟ نکنه تنبلی دارین آره؟

اره کلم ماما هم رفتم برام سونو وازمایش نوشت گفتم بعد ماه رمضان میرم برادرمان ک امروز پری شدم احتمالا پلی کیستیکم

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🤣🤣🤣🤣😁😁😁😁😁

منم خیلی خندیدم از امضات🤣💞

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2731
اره کلم ماما هم رفتم برام سونو وازمایش نوشت گفتم بعد ماه رمضان میرم برادرمان ک امروز پری شدم احتمالا ...

آها. بعد شما تاحالا آمپول پروژسترون زدین برا پریود شدنتون یا نه؟ (ببخشینا زیاد سوال میپرسم چون خودم دوماه بیشتره ک پریود نشدم سونو هم دادم تنبلی و کیست دارم ۲تا آمپول پروژسترونم۲هفته پیش زدم ولی تاحالا پریود نشدم 

دخترم مامان عااااشقته 😘😘♥️
آها. بعد شما تاحالا آمپول پروژسترون زدین برا پریود شدنتون یا نه؟ (ببخشینا زیاد سوال میپرسم چون خودم ...

ن ولی قرص پروژسترون خوردم دوماه هر ماه ب مدت ده روز وقتی قرص میخورم پریود میشم همینکه قطعش کنم نمیشم اخرین بار۱۹دی پریود شدم تاامروز قبل ماه رمضان رفتم ماما گف اول سونو بده مشکلت ببینم چیه بعد بت دارو میدم منم گفتم رمضان تموم شه میرم ولی امرئز پریود شدم کمر درد دارم شدید انگار میخام زایمان کنم توام مثه من میشی درد داری؟ ؟؟!

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️
کی گفته باطله عزیز اگر پرید بشی باطله اگر یک لکه خون باشه پریدی نباشه اصلا باطل نیست

اگه پریودبشی باطله.اگر خون حیض ببینی باطله.اماترشح روزه روباطل نمیکنه گلم

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
عزیزروزه روبه سادگی نباید بخوری

خوب منم همینو گفتم دیگه.

گفت روزه رو بشکنم؟گفتم نه

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2740
اگه پریودبشی باطله.اگر خون حیض ببینی باطله.اماترشح روزه روباطل نمیکنه گلم

عزیز منم همینو میگم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
خوب منم همینو گفتم دیگه. گفت روزه رو بشکنم؟گفتم نه

اره عزیز حرفتون صحیح 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
ن ولی قرص پروژسترون خوردم دوماه هر ماه ب مدت ده روز وقتی قرص میخورم پریود میشم همینکه قطعش کنم نمیشم ...

عه اره دقیقا منم چندروزه اونقدرررر درد دارما که کم مونده بشینم گریه کنم ولی چه فایده پریود نمیشم☹

دخترم مامان عااااشقته 😘😘♥️
2706