2733
2734
خداروشکررررررررررر عززززززیززززمممم  وصف شوهر جااااااان هستش 😄😄😅😅😅

🤣🤣🤣🤣👌👌👌👌👌💞عالی بود امروز که ریپلایتو دیدم باز مامانم کنارم بود هردوموت کلی خندیدیم

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
🤣🤣🤣🤣👌👌👌👌👌💞عالی بود امروز که ریپلایتو دیدم باز مامانم کنارم بود هردوموت کلی خندیدیم

الهییی وااااییی که چقد ذوق کردم 😅😅😅😅😅😅😅😁😁😁😁

این جونی ... ارزویی بچگیام نبود خدایی🥺😔💔💔....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهییی وااااییی که چقد ذوق کردم 😅😅😅😅😅😅😅😁😁😁😁

فدات بشم مهربون💞💞💞💞😍😘😍

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2728
خدارشکر ک باعث خندیدنت تون شد😂😂

مرسی عزیزدلم

خدانکه گلم 

عزیزی😘😘😘😘😘😘

2740
عه اره دقیقا منم چندروزه اونقدرررر درد دارما که کم مونده بشینم گریه کنم ولی چه فایده پریود نمیشم☹

من بعد س ماه پریود شدم ولی بعد ماه رمضان میرم سونو میدم ببینم مشکلم چیه 

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️