2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب ببین سایت مخصوص بارداریه. الان شما در دوران بارداری هستی یا شیردهی یا قصد بارداری داری؟

بیشتر مادرشوهر ی میباشد ها....فک کن مردا تاپیک بزنن وای از دست مادرزنم😂😂😂 امان از این خواهر زن.....

بدویید بیایید ببینید من قشنگ ترم یا باجناقم😂😂

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
2728
 الان تو دوران بارداری کنکوری به سر میبرم

واقعا میگم همین الان تعلیق کنید و برید جای شما با این سن و سال اصلاااا نیست 

نیست یک ساعت قرار این جانِ بی‌آرام را........یا رب آن آرامِ جانِ بی‌قرارِ من کجاست؟
ببین فرزندم اگر پسر خوبی باشی نه تنها راهت میدیم و وقتی تو تاپیک دور هم جمع میشیم برایت جا نگه میدار ...

ای توروحت سمیه😀😀

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
 الان تو دوران بارداری کنکوری به سر میبرم

کنکوری ای؟

فقط برو درس بخون ک اینجا از درس میفتیا

اینجا مناسب نیس واقعا

بازم هرطور صلاح میدونی

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2740
🙏🙏🙏🙏از اینا میزاره🤑

چرا ؟ 

خوشم نيومد 😒 

آيدي ش چيه ؟

💫الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَهِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّهِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ 💫                                                                   عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😇
همون ک ی روز فرط فرط تاپیک میزد چقدر خندیدیم

من شبا بيشتر سر ميزنم 

نه نميشناسم 

💫الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَهِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّهِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ 💫                                                                   عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😇
2706