2733
2739
عنوان

کسایی ک میخوان تند خوانی یاد بگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 5403 بازدید | 22 پست
میخوام دوره اش شرکت کنم  اگه خدا بخواد ازمون دارم بنظرت تاثیر میزاره رو بهتر شدن ازمونم؟ چون ...

منم کتاب تخصصی نخوندم با این دوره نمیدونم 

ولی دوره ای هم خواستی شرکت کنی پول نده جایی

کلی دوره ی رایگان توی تل و کست باکس و یوتیوب هس 

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان من تو دوره تند خوانی شرکت کردم بخدا هرچی بگم از دوره کم گفتم اینقد که جامع و عالی بود یعنی توی ۱۲ جلسه اینقدر سرعت خوندن و درکت بالا میره خودت باورت نمیشه

من یه گفتار زیستو قبلا ۱ ساعت و نیم تا ۲ ساعت وقت میزاشتم ولی الان توی نیم ساعت یا کمتر ولی با بازدهی بیشتر و بهتر از قبل

روش های خلاصه نویسی هم توی دوره بود و اینم عالی بود ۴۰ صفحه توی ۴ صفحه خلاصه کامل و جامع

2731
سلام دوستان من تو دوره تند خوانی شرکت کردم بخدا هرچی بگم از دوره کم گفتم اینقد که جامع و عالی بود یع ...

سلام خوب هستین؟ ببخشید میخواستم بپرسم شما در کلاسهای تندخوانی نصرت شرکت کردین یا جای دیگه ای رفتین که راضی بودین؟ ممنون میشم اگه منو راهنمایی بفرمایید. چون منم میخوام دخترم رو ثبت نام کنم با توجه به اینکه هزینه دوره هاش خیلی زیاده میخوام جایی ثبت نام کنم که واقعا خوبه. 

سلام دوستان من تو دوره تند خوانی شرکت کردم بخدا هرچی بگم از دوره کم گفتم اینقد که جامع و عالی بود یع ...

وااااا کاش تورو خدا بهمون میگفتی من همین الان ی تاپیک زدم راجبش خیلی کندم کاش ی چنتا نکته بهم میگفتی دعات میکنم

2740