2733
2739
عنوان

اهل سنت ها یه دقیقه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 40 پست
ینی الان من دختر دارم شوهرم بمیره خانواده پدرش ازث میبرن؟

بله قانون همینو میگه

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینطور نیس ارث ب دختر میرسه ها

نه عزیزم 

اگه تک دختر باشه یک دوم و اگه بیشتر باشن فقط دو سوم به اونها میرسه و بقیه به خانواده پدری 

کمپین حمایت از بانوان شاغل https://edalatkade.ir/      کمپین حمایت از بانوان شاغل
در مورد اهل سنت این قانون وجود داره ولی در مورد بقیه خیر قانونا چیزی نیست 

تو دادگاه هم همینه 

وقتی چیزی قانونی باشه حضرت فیل هم نمیتونه از دستت بکنه

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2731
در مورد اهل سنت این قانون وجود داره ولی در مورد بقیه خیر قانونا چیزی نیست 

اوف

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
ینی الان من دختر دارم شوهرم بمیره خانواده پدرش ازث میبرن؟

بله متاسفانه این قانون با شرایط امروز جامعه ما هماهنگی نداره 

حالا کمک کنید 

اگه راه دیگه ای غیر از اینستا هم به فکرتون میرسه بگین تا صدامون به گوش علما برسه

کمپین حمایت از بانوان شاغل https://edalatkade.ir/      کمپین حمایت از بانوان شاغل
قانونش برو دادگاه همینه😐😐

من درگیر موضوع  ارث بودم!!!  منتها برادر دارم من!!!

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2738
من درگیر موضوع  ارث بودم!!!  منتها برادر دارم من!!!

خوب دیگه وقتی برادر داری  بین خانواده ی خودتون تقسیم میشه

ما اهل سنت شافعي هستيم  شما چه فقهي هستين كه قانون اينجوري هست؟

در مورد شافعی هم هست

خوب دیگه وقتی برادر داری  بین خانواده ی خودتون تقسیم میشه

بله

كدوم فقه اهل تسنن؟ چرا شافعي اينطور نيست؟

اه  عزیزم ماهم شافعی هستیم اینو نداریم 

دوتا دوستام پدرشون فوت شد تازه عموهاشون بیشتر حامی شدن

2706