2737
2739

جدیدا یه متنی حتی تو گروههای پزشکی میچرخه که سازمان غذا و داروی امریکا اعلام کرده به زندگی عادی برگردید و دیگه نیازی به صدعفونی وسایل و دستها نیست و فقط در مکانهای بسته ماسک بزنید. اینجا کسی لینک خبرش به انگلیسی و داخل سایتشون داره یا ادرسش بده ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب ببین شما شاید دست زدین بجای آلوده با همون دست چیزی بخوریم خب خطرداره

اینقدری که شوهرای نی نی سایتی کارخونه دارن تو ایران کارخونه نداریم،،،تو هر تاپیک شغلی میری همه ازدم کارخانه دارن  
2740
عزیزم اینو ما نباید مطالعه کنیم برای ما نیتس چون اونورا کشورها واکسینه شدن اینو گفتن. تو رو خدا اشتب ...

بله درسته خودمم همین فکرو میکنم. عاخه من یکم وسواسی شدم دوست پزشکم برام فرستاده🙃

خب ببین شما شاید دست زدین بجای آلوده با همون دست چیزی بخوریم خب خطرداره

حتی کرونام نباشه کلی میکروب و باکتری هس

🌹عالم همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 🌹                            🌹ایهیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ 🌹
من چهار ماه پيش اين خبر رو خوندم. كرونا از طريق اشيا منتقل نميشه.  FDA آمريكا يه ماه پيش اعلام ...

اما همین پریروز تو اخبار شبکه 6زیرنویس کرده بود که از طریق سطوح قدرت انتقال داره بخصوص سطوحی که تو  فضاهای بسته  هست

🌹عالم همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 🌹                            🌹ایهیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ 🌹
2706