2733
2734
عنوان

امروز فک میکردم اگه بایه ادم پولدار ازدواج کنم چه شکلی میشم😂🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 29159 بازدید | 911 پست
مبینا اسم شما چیه؟😂

مبینا که خوبه😐

اسمم دلارامه

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا چی؟

من قبلافک میکردم اینکه بعضیامیگن شخصیت خانوادگی واخلاق وحجب وحیابیشترازهمه چی برامون مهمه یه شعاره ..ولی خب نامزده خودم اگه قراربودبه نسبت سطح تحصیلات وموقعیت ازدواج کنه کیس های خیلی سرترازمن براش بود

2728
مبینا که خوبه😐 اسمم دلارامه

حامی و دلارام 

ارین و ستیا 

من برم بمیرم بایی  

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 
من قبلافک میکردم اینکه بعضیامیگن شخصیت خانوادگی واخلاق وحجب وحیابیشترازهمه چی برامون مهمه یه شعاره . ...

مگه نامزدتون چیکاره هستن؟

به هر حال انشالله همیشه خوشبخت و عاقبت ب خیر باشید

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
حامی و دلارام  ارین و ستیا  من برم بمیرم بایی    

جووووووووووووون

یعنی عاشقتماااااااااااااااا    

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2738
جووووووووووووون یعنی عاشقتماااااااااااااااا      

مودونم    

ولی بنظرم ارین و اسما بیشتر بهم میخورن پس خودم برش میدارم  

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 
بیا باهم بریم😟😂

هیهیییییی

تازه اسمتم ب داداشم نمیخوره 

ما برا چی تو گرفتیم؟  

حامی و دلارام  ارین و ستیا  من برم بمیرم بایی    

ببین من از شانس خودم خبر دارم

ته تهش با یه شاقلی ای یا نقی ای ارسطویی چیزی ازدواج میکنم

این آرین ها هیچ وقت نمیان منو بگیرن خیالت راحت