2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من سه سال و دو ماهشه و فوقالعاده بد غذا
بد غذا یعنی اینکه تا سه سال بیشتر غذاهایی که میخورد میکس بود و با هزاران ادا و فیلم و دلقک بازی و غیره که بماند با همون ها هم اندازه بچه ٩ ماهه میخورد
بعد از سه سال یه روز بردمش دکتر گوارش و یعنی میکسر رو دادیم به دکتر و برگشتیم و الان دو ماهی میشه که میکس نمیخوره اما اما فقط و فقط یه غذاهای مشخصی رو میخوره که الان میکم و لا غیر هر گز و هر گز حاضر به امتحان غذا خوراکی دسر و هله هوله جدید نیست
.
میگو سوخاری
مرغ سوخاری
کباب کوبیده
کباب ماهیتابه ای
برنج سفید
نون

تنها غذاهاایی هستن که پسر من میخوره اون تم در حد گنجشک و هر چیز دیگه داشته باشیم اصلا نگاه نمیکنه بهش چه برسه به امتحان
البته یه سری هله هوله و میوه رو هم میخوره
از قبیل دنت
موز
لیمو شیرین
پاستیل
شیر
آدامس
خیار
2742
baba khooob mikhore ke dokhtare man faghat kookooye sibzamini mikhore ba abgoosht

روسَری اَذیَتِت می کنه...!!؟؟
دِلِت می خواد وَقتی قَدَم می زَنی باد توی موهات بِپیچه...!؟!

وَقتی کَـفـتَر رو کَله ات ریــــــــــــــــــــــــــد می فهمی حِجاب ,
مَصونیت است نه مَحدودیت..... :-)))
حــالا قانع شُدید یا نَع ؟!؟!؟!؟
هیچ غذایی رو هم با ذوق و شوق و میل نمیخوره در حدی که ته دلشو بگیره
حالا همه اینا به کنار
من مشاور هم رفتم برای حل این مشکلش و نظر مشاور این بود که اتفاقا از فردا غذاهایی رو درست کن که دوست نداره و وبگو فقط همین رو داریم و با بی توجهی اگه خواست و خورد که بهتر اگه نه جمع کن هر بار خواست بگو فقط همینو داریم تا بالاخره بخوره
من امروز بهش اشتها آور دادم
صبحانه که نخورد
ظهر ساعت یک و نیم نصف یه نارنگی رو خورد
ناهار خونه مامانم بودیم و این غذاها رو داشت
خورشت گردن (گوشت گردن)
کوک سبزی
باقلی پلو
برنج سفید
ماست و سالاد
وپسر من فکر میکنین چی خورد
اندازه یه کف دست خودش نون خالی!!!!!!!
و تا اومدیم خونه رفت خوابید
الان مطمئنم گرسنه است اما مقاومت میکنه و نمیخوره اصلا حتا نگاه نمیکنه حتا بهش میگم اگه گرسنه ات شد بیا به من بگو برات غذا بیارم سریع میگه نه من گرسنه ام نمیشه در حالیکه بد اخلاقیایی که میکنه مال زمانیای هست که گرسنشه اصلا انگار حس گرسنگی رو نمیفهمه
ghorboone sheklet beram maan in bache aslan bad ghaza nist bacheye bad ghaza bacheye mane ke enghad sibzamini khorde shabihe sibzamini shode

الان با این گزارشاتی که دادم به نظرتون راه و کار درست چیه؟

١- من تسلیمش بشم و مثل قبل هر چی رو که دوست داره براش درست کنم؟؟؟
٢-به حرف مشاور گوش کنم و هر چی که داشتیم بگم فقط همین هست؟؟؟تا کی به این روش ادامه بدم
(اصلا نمیدونم درسته یا نه اما احساس میکنم در حقش ظلمه که گرسنه باشه و غذایی که دوست داره رو داشته باشم و ندم بهش )
2738
be nazaram hamoonaei ke mikhoraro behesh bede badan kamboode taghzie migire bozorg mishe ba moshkele vitamin roo be roo mishe oon harfe moshaver male bachehaye balaye 6 sale asisam

2706