2737
2739

مادرم بخاطر شستشو زیاد پوست دستش از بین رفته و خیلی نازک شده طوری که اثر انگشت فکر نمیکنم داشته باشه دکتر گفت تا دو هفته کلوبتازول بزنه اما فایده نداشت تو این کرونایی هم میترسم هی این دکتر اون دکترش کنم کسی راه حلی داره انشاءالله اجرش با صاحب این شبها

الهی☹️😭

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اصلا نزار دست به آب بزنه کرم ثمین ۱۰٪ مخصوص پوستهای آسیب دیده است خیلی خوبه بگیر مداوم بزنه 

زندگی زیباست... هر روزت را در لحظه حال زندگی کن ، بخاطر کسی که هستی سپاسگذار باش ، و از جهان پیرامونت قدردانی کن🙏🙏🙏

آخی عزیزم خیلی ناراحت شدم,نرم کننده ثمین اونم10درصد شاید براش خوب باشه وقتی میزنه هم دستکش نخی بپوشه,مثلا دستکش ظرفشویی میپوشه نخی زیرش حتما بپوشه,شبها هم بهترین موقعیته کرم بزنه و دستکش رو بپوشه تا صبح,ثمین برای پوستهای حساسه,تجویز پزشک پوست,یه کرم دیگه هم بوده اسمش از ذهنم پریده الان