2733
2734
عنوان

کمک پوست دست مادرم از بین رفته😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 26 پست
ظاهرش زیاد نشون نمیده اما طفلکی حتی میخواد چیزی برداره اذیت میشه دعا کن عزیزم

ببین عزیزم من خودم اگزما داشتم خیلی اذیت بودم اینارو امتحان کردم خوب بوده فکر کنم برای مامان شما هم خوب باشه پماد بتامین تازون یا مگاکورت به دستاشون بزنه بعد دستکش پلاستیکی بپوشن از شب تا صبح بمونه زود خوب میشه 

آخی عزیزم خیلی ناراحت شدم,نرم کننده ثمین اونم10درصد شاید براش خوب باشه وقتی میزنه هم دستکش نخی بپوشه ...

شما پوستت حساس شده بود یا رفته بود و نازک شده بود؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مال من پوست دستم رفته بود ثمین هم استفاده کردم اما برتی من جواب نداد و بیشتر پوستمو حساس کرد و باعث خارش شد اون دوتا پماد بهترن حتما به صورت پمادی بخرین کرم هاشون به دردنمیخورن 

شما پوستت حساس شده بود یا رفته بود و نازک شده بود؟

من حساسیت میزنه,چون دستهام با کار یا شست و شو زیاد با آب و شوینده در تماسه,راستی اون یکی کرم کرم QVهست و اینکه برای دست شستن یه مدت سعی کنه از صابون گلیسیرین بچه استفاده کنه چرب هست دست رو خشک نمیکنه,امتحان کنه

2740

براش کرم نرم کننده اوسیرین بگیر و یه دونه مرطوب کننده 

هروقت دستشو میشوره سریع پشتش از نرم کننده اوسیرین استفاده کن

شب قبل خواب پماد رو روی دستش ی لایه نازک بذار بعد بذار بخوابه مادرت بعد از چند روز دوباره خوب میشه ایشالله

خودت باش   مگه خودت چشه   والا   
براش کرم نرم کننده اوسیرین بگیر و یه دونه مرطوب کننده  هروقت دستشو میشوره سریع پشتش از نرم کنن ...

ببینید کرم ترمیم کننده باید باشه فکر کنم یعنی نرم کننده و ضد حساسیت زیاد فایده نداره

ببینید کرم ترمیم کننده باید باشه فکر کنم یعنی نرم کننده و ضد حساسیت زیاد فایده نداره

از دکتر بپرس خانومی اگه براش نرم کننده اشکال نداشته باشه اوسیرین بگیر حتما کرم نرم کننده ایه که بدون بو هست و خاصیت آب رسانی عمیق داره 

و اینکه از ماده شوینده ای استفاده کنین که داخلش نرم کننده داشته باشه

مادرتون پوستش آسیب دیده و ابرسانی به پوستشو از دست داده نرم کننده باعث میشه پوست هم به خودش برای ترمیم کمک کنه 

خودت باش   مگه خودت چشه   والا