2733
2739

دراثر کرونا رفت

کی سرپرست بچه هاش میشه؟پسربزرگ داره مزدوجه حدود ۲۲ سال

ولی چندتابچه دیگه هم داره ک کوچیکن

گفت حاجی عاشق الله ک بشی دیگ هیچ گناهی بت حال نمیده..چ زیبا گفت..به قران خیلی سالِ دارم تاپیکای لطفا منو ب عنوان دوستی قدیمی بین خودتون قبول کنید😉😊

ثبت احوال اگه تعطیل نباشه تا روز سوم ثبت میشه نهایتا

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

سرپرستی با پدره اگه نباشه پدربزرگ پدری یا مادر بستگی به شرایط داره

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرپرستی با پدره اگه نباشه پدربزرگ پدری یا مادر بستگی به شرایط داره

خیلی اموال داره میشه به مادرش بدن سرپرستیو؟

گفت حاجی عاشق الله ک بشی دیگ هیچ گناهی بت حال نمیده..چ زیبا گفت..به قران خیلی سالِ دارم تاپیکای لطفا منو ب عنوان دوستی قدیمی بین خودتون قبول کنید😉😊
2728
خیلی اموال داره میشه به مادرش بدن سرپرستیو؟

اموال رو اگه انحصار وراثت کنند تقسیم میشه به بچه ها اگه فوت شده پدر مادرم داشته باشه احتمالا میرسه

اموال رو اگه انحصار وراثت کنند تقسیم میشه به بچه ها اگه فوت شده پدر مادرم داشته باشه احتمالا میرسه

زندهست ولی

اینا میخوان اموالش نرسن به پدرش

و سرمرستی هم نرسه به پدرش

زندهست ولی اینا میخوان اموالش نرسن به پدرش و سرمرستی هم نرسه به پدرش

خب باید برن دادگاه قاضی تشخیص میده باید وکیل بگیرن سخته

خب باید برن دادگاه قاضی تشخیص میده باید وکیل بگیرن سخته

ممنونم عزیزدلم

2740