2733
2739
عنوان

بچه دوم. مادرا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 61 پست
سعی میکنم همش مثبت فکر کنم تا جایی ک ممکنه ب خودم اجازه فکره بد نمیدم از عید پارسال میخام ولی هی چیز ...

بچه ها بیایید واسه هم آیت الکرسی بخونیم همین الان.من الان میخونم واستون. خدایا به حق این ماه عزیز دستمونو بگیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما که هرکاری کردیم نمیشه...آخه چجوری ناخواسته میشه 

ناخواسته نبود

چون سر اولی خیلی طول کشید

کلا جلوگیری نداشتم بی خیال بی خیال

اما سر اولی با ای یو ای حامله شدم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
2728
خوب یعنی ازوقتی اولی اومد جلوگیری نداشتی؟

اره از دواهگیش نداشتم

بازم تازه دوسال کشید

تولد دوسالگیش فهمیدم حاملم

من استعداد بارداری ندارم واسه همین اصلا تو فاز جلوگیری نیستم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
همون اوایل آزمایش دادم همه چی خوب بود..همسرم که گفته آزمایش نمیدم...آخه آزمایش آقایون خیلی مزخرفه

مگه چجوریه آزمایششون

این سومین کاربریمه کاربر جدید نیستم کاربری اولم واسه سال۹۸😊🥰تیکر بارداری نیست واسه باردار شدن قانون جذب 😉مثبت فکر کن تا برات روزای خوب بیاد😍
اره از دواهگیش نداشتم بازم تازه دوسال کشید تولد دوسالگیش فهمیدم حاملم من استعداد بارداری ندارم وا ...

پس مال شما هم خیلی طول کشیده. البته اینم بگم ماه های اول بعد زایمان تخمک هم نیس خوب و پریود هم نمیشیم.خدا بچه هاتو واست حفظ کنه...التماس دعا

2740

من اولی رو همون ماه اول دومی رو میخوام ۷ ماهه اقدامم ولی نمیشه تنبلی تخمدان دارم خدا کنه این ماه واسه هممون بشه

این سومین کاربریمه کاربر جدید نیستم کاربری اولم واسه سال۹۸😊🥰تیکر بارداری نیست واسه باردار شدن قانون جذب 😉مثبت فکر کن تا برات روزای خوب بیاد😍
پس مال شما هم خیلی طول کشیده. البته اینم بگم ماه های اول بعد زایمان تخمک هم نیس خوب و پریود هم نمیشی ...

اره میگم خداخواسته بود

فقط به نظرم چون بی خیال بودم شد

وگرنه اولی اون همه سال با دوا درمون

الان بارداری بهت پیشنهاد نمیکنم،به خدا خیلی استرس داره خیلی

من الان افسردگی کامل دارم

اره میگم خداخواسته بود فقط به نظرم چون بی خیال بودم شد وگرنه اولی اون همه سال با دوا درمون الان ب ...

چکار کنم عزیزم..منم چاره ای ندارم...گفتم که بیشتر یک ساله هنوز نشده. نمیشه دست رو دست بذارم...ولی برای اونایی که راحت حامله میشن حرف شما صحیح

علایم تنبلی چیه؟؟

اول از همه بی نظمی پریود و افزایش موهای زاید و اینا من دوسال اخیر وزنمم بالا رفته حالا رژیم بگیرم ببینم چی پیش میاد

2706