2752
2739

شوهرم بهم با سگ ماده فقط بم خیانت نکرد حتی زن ۵۰ساله ی خیابونی شوهرو نوه دار و مریض پسوریازیس ک انقد بدن و قیافش وحشتناکه  بانگاه کردنش ادم مورمور میشه ک بارها بمن ترجیحش داد 

تا خیانت های عاطفی با خدمه های محل کارش ک یکیش بی مکان و اواره و اصلا نمیدونست خوانوادش کی ان هرشب یجا میخوابید 

تا یه زن سه بار مطلقه ی ده بار صیغه شده ک مامانش واسه دختراش مشتری میاورد پورسانت میگرفت 

تا ... 

من یه دختر خیلی خوش قیافه قدبلند و وزن مطلوب از یه خانواده ی خیلی اصیل  از محبت احترام اشپزی وخانه داری و بچه داری حتی خودش یه ایراد نمیتونه بگیره با ذره بین 

کوچیکم میکنه بی اهمیته بی احترامی میکنه توهین میکنه از من و بچه ها فراریه و ب شدت نسبت بمن حسود قبلا نبود جدیدا خیلی حسادت میکنه تا جایی ک گیرمیده ب لباسایی ک بهم میان و بهونه پیدامیکنه ک همراهیم نکنه تومهمونیا اینم بگم مورد تحسین همه ام حتی دوستاش 

یکی بود ک خیلی از شوهرم بهترررررررر خیلی خوشتیپ خیلی پوووولدار خیلی خفن ک مجنون وار زمان مجردیم دوسم داشت درحدی ک دورش پراز دخترای در دافه 

تواینستا بعد اینهمه سال پیدام کرده بود  دیشب فالوکرد پیام داد فلانی خودتونید ؟ دلم با دیدن عکسش لرزید ولی جواب ندادم و سریع بلاک کردم 

چون حرف زدن حتی احوالپرسی و مقدم خیانت میدونم 

نه بخاطر شوهرم بخاطر شرف و ارزش خودم 

ولی ناراحتم ازاینکه چرا من زندگیم ب بچه داری و غصه میگذره و شوهر دائم الخمر عیاش و خائن و کثیفم هیچ مسئولیتی نداره 

چرا من نمیرم دنبال خوشیام ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دلیل این که جدا نمیشی چیه 

با این شرایط باهاش هم خواب نشو 

یا خودتو بزن بی‌خیالی و از پولش استفاده کن 

یا دو تا پا داری دوتایی دیگه قرض بگیر فرار کن 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
چرا طلاق نمی‌گیری ، شما که اینقدر ویژگی های خوب و خانواده خوب داری ،موندی توی این زندگی چیکار کنی ؟

خونه ندارم پول ندارم ازبس رهن و کرایه ها برنمیام دوتابچه زیر ۵سال دارم نمیتونم خونه پدر زندگی کنم 

بچه ها وابستگی شدید ب پدر دارن 

مادرم شاغله و کسی نگهشون نمیداره ک برم سرکار

خوشحال باشید با این که هر کاری کرده نتونسته شما رو شبیه خودش کنه اگه امکانشو دارید خودتونو نجات بدید و در مورد نفر قبلی ظاهرا اون چاهیه که قراره از چاله شوهرتون توش بیفتید پس بی‌خیال بشین.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.

عزیزم خیانت کردن ربطی به آدمای اطرافمون نداره، ماها بخاطر شخصیت و اخلاق خودمون نباید خیانت کنیم، تنها کسی که برای ما باید مهم باشه خداست و نظر و نگاه اون، مابقی نباید تعیین کنن ما چکار کنیم چکار نکنیم

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
خونه ندارم پول ندارم ازبس رهن و کرایه ها برنمیام دوتابچه زیر ۵سال دارم نمیتونم خونه پدر زندگی کنم&nb ...

بچه کوچیکت پنج ماهه است ، خب با این اوصاف که از شوهرت گفتی و شرایط خانوادگی خوب و حمایت کننده ای هم نداری ، بهترین راه اینه شروع کنی یه مهارتی یاد بگیری که درآمد داشته باشی.

کاری که توی خونه انجام بدی .

مثلاً بند انداختن و کارهای ساده آرایشگری 

کیک خونگی ، خیاطی