2737
2734
عنوان

برای دلارا نفری ۱۰ هزارتومن بریزید پولش تکمیل شه .....

| مشاهده متن کامل بحث + 1443 بازدید | 99 پست
جریان چیه

https://www.instagram.com/p/CN9arUAsl3A/?igshid=1dimweerqbb4a

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕
پیجش هست

من یه هفته پیش ازطریق پیجش زدم.چقدر دیگه مونده؟

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلاهبرداری  نیست  ؟  داستانش چییه؟

نه کلاهبردار نیست 

https://www.instagram.com/p/CN9arUAsl3A/?igshid=1dimweerqbb4a

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕
2728
کی هست چقدر پول میخواد کل پولش چقدره

ی دختر ک ی بیماری نادر داره و فقط سه ماه وقت داره ک هزینه داروش جور شه 

۵۵ملیترد بوده از نصف بیشترش جمع شده 

الان ۵۰۰۰۰۰نفر نفری ۳۰۰۰۰تومن بدن تکمیل میشه 

اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 

ما که اینستا نداریم دو کلمه توضیح بدین خب

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2740

خدا قبول کنه ازتون

عزیزم دلارا با این دارو درمان نمیشه فقط روند بیماری کند میشه (درمان قطعی نداره )

من یه خونواده میشناسم چهارتا بچه مدرسه ای داره از وقتی کرونا اومده نتونستن درس بخونن چون گوشی نداشتن ،تلوزیونشون قدیمیه اموزش رو نمیاره 

تو گرمای خوزستان کولر ندارن 

من پرستارم بخدا یسری خونواده ها هستن محتاج ۱۰۰تومن دویست تومن 

میدونی با پولی که واسه دلارا جمع شد میشد مشکل چند تا خونوده رو حل کرد 

ممنون میشم واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین   
خدا قبول کنه ازتون عزیزم دلارا با این دارو درمان نمیشه فقط روند بیماری کند میشه (درمان قطعی نداره ) ...

عزیزم همه دور وبرشون آدم محتاج زیاده دیگه هر کسی هرجا دلش بخاد پول میده 

۵۰ میلیارد پول لازم داره این مبلغ برای یه بچه هزینه کردن اصلا منطقی نیست

چرا نیست خدایی نکرده بچه خودت بود همینو میگفتی

وزن اولیه ۶۸ وزن هدف ۶۴    💪🏻 زندگیت از جایی شروع به تغییر میکنه که یکبار برای همیشه تصمیم میگیری که واقعا تغیبر کنی    مهم نیست چقدر تو جاده اشتباه رفتی همین الان دور بزن.