2733
2739
عنوان

بازبون روزه نفرینش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1048 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از کجا می دونی بی دلیل بوده شاید شما دلیلسو نمی دونی

فقط ترک شیفت.اونم اجازه گرفته ولی دوستاش زیرابشوزدن.بیمارستان بود تو روزای سخت کرونا حمالی کرد الان ظلمه شوتش کنن بیرون

فقط چون اومد خونه برای من خرماخریده بود داد ورفت بخدا اصلا داخل هم نیومد.زیرابشوزدن

اخییی چقد مردم بدجنسن  

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه
2740

نفرین نکن اگه دوست داشتی درخواست بده یک شماره بدم رایگان ذکر میده ان شاءالله برمیگردونش سرکارش

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
تو این گرونی سه تا بچه میارن ؟!

از کجا میدونی بچه هاش چندسالشون چندسال پیش که اینقدر گرونی نبود😐🤣

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
فقط چون اومد خونه برای من خرماخریده بود داد ورفت بخدا اصلا داخل هم نیومد.زیرابشوزدن

کارش چی بود؟

خب بدون اجازه نباید از محل کارش خارج میشد

اونم واسه یه خرما که واجب نبود

تنها کسی که لازم است او را شکست دهید ، همان کسی است که دیروز بوده اید
2706