2733
2739
عنوان

بازبون روزه نفرینش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1048 بازدید | 69 پست
یعنی چکار میکنه ؟ من نفهمیدم گلم

مشکلتو میگی از قرآن ذکر میده خودم نتیجه دیدم دوستمم اخراج شد شماره دادم ذکر گرفت نتیجه دید یک دوستامم واسه بچه دار شدنش زنگش زد شد دیگه توکل به خدا

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر اخرم ناخاسته بود

عزیزم  از حرف مردم اصلا ناراحت نباش من خیلی کشیدم. جریان اون الاغ و پیرزن پیرمرد فکر کنم شنیده باشی. هر کاری کنی آخرش مردم يه حرفی دارن برا گفتن 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
2728
کاسه داغ تر از آش که ميگن امثال شمان.والا چکار مردم دارين جای دلداری دادن. به تو چه ربطی داره 

وقتی تاپیک میزنن نظر میخوان یعنی ب همه ربط داره اگه این شکلی باشه  پس شما چرا کاسه داغتر از اش میشین ب جای ایشون داغ می کنین ؟ 

تناقض!

عزیزم سعی کن نفرین نکنی.الهی به حق این ماه عزیز کار بهتری گیر شوهرت بیاد

خداوندا به حق آقا امام زمان ظهورشون رو نزدیک کن.همه مریضا رو شفا بده.دوستان اگر تونستید یه صلوات به نیت دلم بفرستید
2740
مشکلتو میگی از قرآن ذکر میده خودم نتیجه دیدم دوستمم اخراج شد شماره دادم ذکر گرفت نتیجه دید یک دوستام ...

درخواست دادم لطفا به منم بگو

آمین به هر آنچه صلاح قلب قشنگته..💚
درخواست دادم لطفا به منم بگو

چشم عزیزم پیامی که به بچه ها دادم واستون میفرستم فقط مرتب ذکراشون را انجام بدین و امید داشته باشید ان شاءالله که خیره

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی