2733
2734
عنوان

بچه ها بدویین بیاین کار واجب و فوری

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم تو ذهنمه بگم:فریبا خیلی بیشتر از کوپنت داری حرف میزنی.۳ ساله هیچی نگفتم و احترام نگه داشتم دفعه ...

نه اصلا من یک راهکار دارم وقتی دیدید داره تیکه میندازه وسط حرفش یهو بلند شو😂خیلی ضایع میشه یا یهو وسط حرفش بلند با شوهرت حرف بزن مثلا داره حرف میزنه یهو ه شوهرت بگو برو تو اینستا تگت کردم بعد بلند شو برو از اونجا دستشویی جایی 

بیخیال درست نشد عادی میشه 
شایدایندفعه چیزی نگه اصلا😅

آمادگی داشته باشم حداقل خخخخ 

میخوام تمرین کنم یه چند ساعت بلند بلند 

ک بتونم جواب بدم

ممنون میشم ازم حمایت کنین .به تازگی لوازم آرایشی  آوردم  برای فروش@jingoolestoon_shop این پیجمه
2731
خودم تو ذهنمه بگم:فریبا خیلی بیشتر از کوپنت داری حرف میزنی.۳ ساله هیچی نگفتم و احترام نگه داشتم دفعه ...

نه به نظرم جواب ابلهان خاموشی ه 

منم خواهرشوهرم خیلی تیکه های بد می انداخت 

حتی یه بار گفت خاک تو سرت 

یا ....اما هیچی نگفتم دیگه بابای خودش زد تو دهنش 

اگر من جواب میدادم جری تر میشدن به من

به نظر من اصلا بهش نگاهم نکن اگه هم حرفی زد فقط بدون اینکه نگاش کنی بگو من عادت کردم باخیلی ادما دهن به دهن نشم وشخصیت خودمو پایین نیارم چون حتی در حدی نیستن ک بخوام نگاشون کنم چه برسه حرف بزنم

هر وقت تیکه تی انداخت بگو هر کسی متناسب با تربیت خانوادگیش حرف می زنه..  سعی نکن مثل اون بی ادب ...

بخدا ۳.۴ ساله خیلی اذیت کرده

با دروغاش فتنه ب پا میکنه

ممنون میشم ازم حمایت کنین .به تازگی لوازم آرایشی  آوردم  برای فروش@jingoolestoon_shop این پیجمه
ببین مستقیم نگفت‌ بچه یه جاری دیگه ام بهش گفت عه من فکر کردم شما زن عمو مائده ای(من مائده ام( اون ...

مستقیم تر از این واکنشت چی بود؟

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2740
بخدا ۳.۴ ساله خیلی اذیت کرده با دروغاش فتنه ب پا میکنه

خوب دیگه داره کمبود های شخصیتشو رو می کنه با این کاراش.

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی
آمادگی داشته باشم حداقل خخخخ  میخوام تمرین کنم یه چند ساعت بلند بلند  ک بتونم جواب بدم

بابا این کاره نیستی منم تمرین میکنم اما به وقت لال میشم اگرم بگم قرمز میشم تا بنا گوش صدام هم می لرزه تهش هم گریه م میگیره آخر سر هم یه هفته با خودم درگیرم😁😁😁😁

ببخشید ببخشید دور از جون شما سلیطه بودن تو خون بعضی ها هست تو بعضی ها نه 

تو بی محلی نکن اصلا ندید بگیرش این بهترین کاره

۳.۴ساله همین کارو میکنم

بعد میام تو خونه تا یک ماه گریه میکنم

بابا این کاره نیستی منم تمرین میکنم اما به وقت لال میشم اگرم بگم قرمز میشم تا بنا گوش صدام هم می لرز ...

وای آره دقیقا همینجوری میشم

الان ک دارم فکر میکنم و حرف میزنم هم بدنم میلرزه

2706