2733
2739
عنوان

بچه ها بدویین بیاین کار واجب و فوری

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 89 پست

اسی من واقها آدم بدی نیستم همیشه وقتی دیگران بهم تیکه میندازن سعی میکنم جواب ندم ولی وقتی خیلی اذیتم بکنن چنان حالشونو میگیرم 

حالا مشخصات چهره جاریتو بگو اگر میخوای بهت ایده بدم ک امشب حسابی اذیتش کنی اگر میخوای امشب رو کوفت و زهرمارش کن مشخصات چهرشو بگو تا ایده بدم چطور حالشو  بگیری

بیخیال درست نشد عادی میشه 
ببین مستقیم نگفت‌ بچه یه جاری دیگه ام بهش گفت عه من فکر کردم شما زن عمو مائده ای(من مائده ام( اون ...

هرچی گفت با لبخند بگو خودتی.  کاری که نی نی سایتیها میکنن همدیگه رو میشورن ایموجی خنده هم میذارن که یعنی مهم نیس و خندانم 😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂تصورش هم خنده داره

با لهجه حاج عباسم بگه عالیه😂😂😂

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر                             یادگاری که در این گنبد دوار بماند❤️🎈                              - میشه واسم دعا کنی خانوم دکتر شم؟!🥺
2731
من منتظرم 😁

خخخخ فداتشممممم

اصلا نیومد بالا از اتاقش😁😎

فهمیده جایی ک من هستم نباید بیادا🤪

آخه دفعه قبل ک بهم گفت گاو همه برادرشوهرام رفته بودن دعواش کرده بودن

ممنون میشم ازم حمایت کنین .به تازگی لوازم آرایشی  آوردم  برای فروش@jingoolestoon_shop این پیجمه
2738
وای خدا 😉😁😁😁😁 چه فتنه ای دختر چقدر خندیدم

من نتونستم تگت کنم عاقا 

بیا 

اصلا از اتاق نیومد بیرون ههههه

ممنون میشم ازم حمایت کنین .به تازگی لوازم آرایشی  آوردم  برای فروش@jingoolestoon_shop این پیجمه
اسی من واقها آدم بدی نیستم همیشه وقتی دیگران بهم تیکه میندازن سعی میکنم جواب ندم ولی وقتی خیلی اذیتم ...

من نتونستم تگت کنم عاقا 

بیا 

اصلا از طبقه پایین نیومد بالا

آخی دلم خنک شد دیگه نمیبینمش

😁😁😁😁 آدم شده

هههه آره خدا رو شکر 

آقا اگه دوس داشتی بیا تاپیک آخرم اونجا هم کمکم کن راهنمایی کن ❤

2706