2703
2553
عنوان

بچه ها بدویین بیاین کار واجب و فوری

717 بازدید | 89 پست

من میخوام امشب برم خونه مادر شوهرم 

۴ تا جاری دارم 

۳تاشون خیلی خوب و مهربونن

یکیشون واقعا خیلی بد هست 

همیشه از زبون من دروغ میگه ب بقیه.پشت سرم حرف میزنه.جواب سلام نمیده .بلند بلند تیکه میندازه مثلا تا حالا یه بار بهم گفته گاو یه بار گفته آدم نیستی.با تیکه و زخم زبان

منم هیچی نمیتونم بگم 

لال میشم

حالا من میخوام تمرین کنم اگه حرفی زد این بار بعد ۳ سال جوابشو بدم

چی بگم؟؟؟؟

ممنون میشم ازم حمایت کنین .به تازگی لوازم آرایشی  آوردم  برای فروش@jingoolestoon_shop این پیجمه

خودم تو ذهنمه بگم:فریبا خیلی بیشتر از کوپنت داری حرف میزنی.۳ ساله هیچی نگفتم و احترام نگه داشتم دفعه بعد جوری ک لیاقتته رفتار میکنم

خوبه؟؟؟؟؟

ممنون میشم ازم حمایت کنین .به تازگی لوازم آرایشی  آوردم  برای فروش@jingoolestoon_shop این پیجمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اول باید بدونیم جاریت چی میخواد بهت بگه

خودمم نمیدونم 

کلا فقط اذیتم میکنه و تیکه میندازه 

یا پشت سرم یه عالمه دروغ میگه

2714
جواب ابلهان خاموشیست

نه اینو قبول ندارم

دخترخالم 10 ساله سکوت در برابر بی احترامی و حرفای خانواده شوهرش کرده. هنوز ک هنوزه توی سرش میزنن . تازه عروس جدید اوردن وضعش بدتر هم شده

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

هر وقت تیکه تی انداخت بگو هر کسی متناسب با تربیت خانوادگیش حرف می زنه..  سعی نکن مثل اون بی ادب باشی

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی
گاو و آدم نیستی تیکه نیست عزیزم این اصل حرفه و توام نشستی نگاه کردی بهت بگه گاو!

ببین مستقیم نگفت‌

بچه یه جاری دیگه ام بهش گفت عه من فکر کردم شما زن عمو مائده ای(من مائده ام(

اون جاری بی ادبم گفت طول و عرض و پهنا رو ببین.من مثه اون گاو و پهن نیستم

2706