2752
2734
عنوان

احمقانه ترین کاری که تو اوج بچگی تون کردین چی بوده...اول خودم بگم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3259 بازدید | 148 پست
رفتم تو حموم چتریام و قیچی کردم شبیه ایناروس تو یوسف پیامبر شده بودم 

من الان تو همون حالتم😐

چند وقت پیش قیچی برداشتم که خوشگل کنم ولی گلاب تو روتون ریده شد😑

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای اولین جملت چقدر ناراحت شدم الهیی    

آره منم فکر میکردم چه کاره خوبیه و هر وقت می اومد می‌گفت یادت نره هاااا حتما انجام بده 

چشمام ضعیف شده از همون دوران و بسیار لاغر شدم جوری بود که 14سالگی ازدواج کردم 

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗
به دوستم انسولین زدم

سلام عزیزم . وقت بخیر . ببخشید تاپیک اینجا از اپرا بپرس قفله نمیشه اونجا سوال پرسید برای همین مجبورم اینجا ازتون بپرسم .. از اسی و شما هم عذر میخوام .. فقط اگه امکانش هست گفتم ببینم برای قارچ ناخن دست و پا چیزی سراغ نداری ؟ 😭😭😭

هر چیزی امتحان میکنم جواب نمیده ...

2731
بهم میگفتن نرو کوچه بازی کن من و دوستام میرفتیم رو پشت بوم یه خونه خرابه بازی میکردیم روی لبه پشت ...

هان  

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗
شنيده بودم مارمولك يه سمي داره كه باعث ميشه آدم بميره. يه مارمولك پيدا كردم گذاشتم رو صورت برادرم بب ...

وایییی این اخرششش بود دیکهههه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خیلی برادرتو دوس داشتی معلومه🤣🤣🤣🤣🤣🤣

یا خدا پیک نیک چجور تا الان خودت و به کشتن ندادی

🤣 نمی‌دونم بچه بودم تا الان خیلیییییییییییییی بلا سرم اومده😐

ماشین زدتم اسب زدتم دست چپم ۳ بار شیکسته با همه انگشتام😐🤣

همش غرق میشدم 😐

راهنمایی ام آسم عصبی گرفتم 

۹ امم بدنم از کار افتاد😐الانم سالم سالمم فقط دست چپم یکم نمیتونم خوب کار کنم ولی کدبانویی شدم 🤣۳ ساله خانم خونم مادرم فوت کرده 😎 براش فاتحه بفرستید⁦♥️⁩

اگه رفتی دیگه تو کوچه ما نیا!....                              چون می‌دونی کینه ایم تو ام می‌خواستم دیگه ببین چه دیوی بشم! برای رسیدن به آرزوهام دعا کنید⁦♥️⁩🌹
 من یادمه یه بار تو خونمون یه میخ بزرگ پیدا کردم بعدش رفته بودم بالا پشتی خودمو نگه داشته بودم ...

ووووااییی

کلا برق بازی دوس داشتی  

کلاس اول بودم رفتم به یکی از بچه گفتم بگو شامپو قو وقتی گف گفتم برا ادمای....😂بعد رفت به مدیره بگه ...

اخ بمیرم  

حلزون خوردم😐بچه که بودم رفته بودیم شمال پر از حلزون بود اونجا با دوستم قرار گذاشتیم حلزون خام بخوری ...

حالم بد شد😂😂😂😂🤢🤢🤢

برا من تمومی نداره مثلا مامان بزرگم خونشون کاه گلی بود من خیلی اونجا رو دوس داشتم هر وخ بارون میومد یه بوی خیلی خوبی میو مد از اونجا یادمه یه روز وقتی بارون میومد اونجا بودم یه جوری مست بوی خاک بارون خورده بودم که نگو خم شدم یکم خاک برداشتم خوردم😐✋

حیاط خونمون خیلی گربه میومد منم دوس داشتم ولی ته دلم چون حرفامو گوش نمیدادن ازشون لجم میگرف😑یادمه یه بار یکی از گربه ها رو برداشتم تاب دادم یه جوری پرتش کردم که رفت حیاط همسایه😐🤭یا روی یکیشون آب جوش ریختم بیچاره یجوری میوووو کنان از جاش پریدا رفت و دیگه هیچ وقت تو حیاطمون پیداش نشد😫✋

یه بارم تو مدرسه دوران راهنمایی بود فک کنم معلممون داش درس میپرسید منم چیزی نخونده بودمو حتما باید صدام میکرد ازش اجازه گرفتم زدم بیرون رفتم دسشویی یه اسکاج بود برداشتم با اون کلمو خط خطی کردم😐😂و خودمو زدم به بی حالی رفتم تو کلاس خانومه منو تو اون وضع دید گف چط شده چرا پیشونیت قرمزه؟منم گفتم خانوم پام لیز خورد افتادم زمین سرم خورد کاسه توالت نشکسته باشه خوبه همونجا زنگ زدن مامانم اینا اومدن بردنم😑😑ولی ارزششو نداش چون الانم جای اسکاجه مونده رو کلم😂

بالایی ها برای فک کنم ۸ یا ۹ سالگی باشه

خدایا کرونا رو تموم کن   
وایییی این اخرششش بود دیکهههه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 خیلی برادرتو دوس داشتی معلومه🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خخخ اونم طلافي كرد ، يه بار دست من با چاقو  بريده بود . يه ليوان اوورد گفت اگه از آدم نميدونم چه قدر خون بره ميميره. گفت بيا امتحان كنيم.