2703
2553

مامانبزرگم یه چاقوی بلند و با دسته مشکی داشت که همیشه همه خیلی اصرار داشتن که اصلا و در هیچ صورتی به اون دست نزنم چون خیلی تیزه ....جوری شده بودم که اون چاقو رو میدیدم میترسیدم😅یه بار حدودا ۶ یا ۷ ساله بودم مامانبزرگم میخواست سبزی قیمه کنه گفتم بده من انجام بدم .اون موقعا عاشق سبزی خورد کردن بودم...اونم گفت باشه .میخواست از اون چاقو معمولیا بده ولی دید با اونا خب سبزیا بریده نمیشه و درست خورد نمیشه .بهم اون چاقو وحشتناکه رو داد😂 بازم مثل همیشه حیلی خیلیی تاکید کرد که اصلا دستتو به لبه ی چاقو نزنی کا خیلیی تیزهههه...گفتم باشه نمیزنم....وقتی رفت اشپزخونه یه لحظه با خودم فکر گردم چرا کل اعضای خانواده میگن این خیلی تیزه مگه دیگه یه چاقو چقد میتونه تیز باشه  

گفتم بزار امتحان کنم ببینم چقدر تیزه😐😌

انگشت اشاره مبارکو گزاشتم رو لبه ی چاقو از بالای چاقو به سمت پایین چاقو کشیدم

دیگه بعدش رو فک نمیکنم لازم به توصیح باشه😐

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗

قشنگ متوجه شدم چقدر تیزه😐😌

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

🥴🥴🥴🥴

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀

یا امامممم😱😱😂😂

شروع میکنم با بامداد خمار لاغری رو 😎👾                  زیر گروه زرد @فندق_فسقلی💛💛💛💛💛💛💛                                  وزن شروع :90                                                وزن فعلی :87                                                   وزن هدف :70                               غذا میخورم و لاغر میشم جالبه نه؟ 😂😂😂😍😉🙃😊❤️😆☺️👍🏻                                              بهترینا واس منن چون من بهترینم🤣🤣❤️💛
2714
ازافتابه  آب خوردم

😂 😂 😂 😂 😂 وای خداااااا

شروع میکنم با بامداد خمار لاغری رو 😎👾                  زیر گروه زرد @فندق_فسقلی💛💛💛💛💛💛💛                                  وزن شروع :90                                                وزن فعلی :87                                                   وزن هدف :70                               غذا میخورم و لاغر میشم جالبه نه؟ 😂😂😂😍😉🙃😊❤️😆☺️👍🏻                                              بهترینا واس منن چون من بهترینم🤣🤣❤️💛

پشت بوم اون لوله دودکش لبه پشت بوم بود مثل سرسره بود منم بوه بودم میرفتم سرسره بازی:)

اگه رفتی دیگه تو کوچه ما نیا!....                              چون می‌دونی کینه ایم تو ام می‌خواستم دیگه ببین چه دیوی بشم! برای رسیدن به آرزوهام دعا کنید⁦♥️⁩🌹
2706