2752
2734
عنوان

احمقانه ترین کاری که تو اوج بچگی تون کردین چی بوده...اول خودم بگم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3259 بازدید | 148 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرکی میرف دسشویی میرفتم غز زیر در نگاش میکردم یا درو باز میکردم نگاش کنم اونام جیغ میکشیدن.یا با آبروی دخترای فامیل مثلا دخترخاله هام دخترعمه هام که ازم چندسال بزرگتربودن بازی میکردم و جلوی بقیه داد میزدم ک مثلا فرزانه گوز داده مهناز عن کرده😁😁🤣🤣

پسر عزیزم جونمی،دختر عزیزم نفسمی
2731
من دعای بچه دارشدنوازکتاب گنجینه ی معنوی بابابزرگم پیداکرده بودم دستمومیذاشتم روشکمم میخوندم بچه دار ...

وااای🤣😂😂

منم فک میکردم حامله شدن  با قرص اتفاق میفته 

یه مدت همش به مامانم گیر داده بودم قرص حاملگی بخوررر حامله شو 

چون با اینکه بچه بودم شنیده بودم یه چیزایی در مورد قرص میگن برا همین فک کرده بودم برا حامله شدنه نگو کا برا جلوگیری از حامله شدن بوده🤣

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗

میرفتیم شمال میرفتم شنا کنم🤨 بچه زیر پنج سال همیشم اب من و میبرد هر سری غرق میشدم

با قاشق آب میخوردم از شیر یا چنگال 🤣🤣

میرفتم رو کابینت میشستم 🤣

از بالکن به ساختمون رو به رویی تخم مرغ پرت می‌کردم 🤣

تو خونه سعی می‌کردم اتیش روشن کنم مثلا پیک نیکم🤣

شیر سواری میکردم(هر کیو می‌دیدم میگفتم کولم کن)

میرفتم بالای مبل با صورت خودم و مینداختم پایین🤨💃و.....خیلی کارا

اگه رفتی دیگه تو کوچه ما نیا!....                              چون می‌دونی کینه ایم تو ام می‌خواستم دیگه ببین چه دیوی بشم! برای رسیدن به آرزوهام دعا کنید⁦♥️⁩🌹
تعریف کن یکی یکی🤣

کردم چند تاشو

اگه رفتی دیگه تو کوچه ما نیا!....                              چون می‌دونی کینه ایم تو ام می‌خواستم دیگه ببین چه دیوی بشم! برای رسیدن به آرزوهام دعا کنید⁦♥️⁩🌹
وااای🤣😂😂 منم فک میکردم حامله شدن  با قرص اتفاق میفته  یه مدت همش به مامانم گیر داده ب ...

😂😂😂🤣🤣

من فک میکردم لباس عروس حامله میکنه توعروسی دخترداییم شنلشوپوشیدم همش منتزربودم شکمم بزرگ شه

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
به دوستم انسولین زدم

یا خدا

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗
عجب بچه ی تخسی بودی باز انگشت مبارکو قطع نکردی😐

کنجکاو بودم   

یه بارم رفته بودیم شمال (نور)یه جایی هست قورباغه داره 

هی گیر دادم می‌خوام از بچگی عاشق حیوانات بودم 

میپیچوندن من و منم گفتم الکی با داداشم که ازم یه سال کوچیکتره میرم لی لی بازی کنم دم در 

خلاصه رفتم خودم و انداختم تو اون مرداب ماننده مثلا قورباغه شکار کنم :) داداشم صدا زد بابام اینا و نجاتم دادن🤨

هرکی میرف دسشویی میرفتم غز زیر در نگاش میکردم یا درو باز میکردم نگاش کنم اونام جیغ میکشیدن.یا با آبر ...

مهناز عن کردههه😂😂😂😂😂😂 این کار رو که همه میکنن 

واییی🤣🤣🤣🤣🤣

با دوستام میرفتیم از سوپری محل نسیه سوسیس میخریدم توی کوچه پس کوچه ها آتیش روشن میکردیم کبابشون میکردیم میخوردیم😑زنگ خونه های مردمو میزدیم فرار میکردیم،مخفیانه و دور از چشم پدرمادرامون میرفتیم گدایی میکردیم😑 

پسر عزیزم جونمی،دختر عزیزم نفسمی