2733
2734

شاید دندوناش داره در میاد😂😁

من تمام هستیم را در نبرد با سرنوشت " در تهاجم با زمان آتش زدم ، کشتم" من بهار عشق را دیدم ولی باور نکردم " یک کلام در جزوه هایم هیچ ننوشتم " من زمقصد ها پی مقصودهای پوچ افتادم " تا تمام خوبها رفتند و خوبی ماند در یادم "  من به عشق منتظر بودن همه صبر و قرارم رفت . بهارم رفت . عشقم مرد . یارم رفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای تورو خدا دیدی چقد درد داره😂من ی سری همچین ناخودآگاه جیییییغ زدم از ترس گریه کرد😂😂البته موقع شیر خوردن گازمیگرفت

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2731

سلام دوستان خاستم بگم دیجی کالا فروش ویژه گزاشته برای محصولات آراشی بهداشتی من خرید کردم خوب بود اگ کسی خاست میتونه بره ببینه و بخره قیمتاش خیلی خوبه و تخفیف هم گزاشته.

ب نظر من ی سر بزنید دیدنش ضرر نداره  

مشاهده / خرید لوازم آرایشی بهداشتی

پسر خواهر منم یک سالش شده تازه 

خیلی بددد گاز میگیره😅

#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان❤️                                     آغاز و ختم ماجرا لمس تماشای تو بود                                     دیگر فقط تصویر من در مردمک های تو بود                              ناشناس:🌱    https://harfeto.timefriend.net/16537800050671  
2738
نه دندوناش دراومده

اشکال نداره بزار گاز بگیره خودش بعدا خوب میشه بچس دیگه 😁

من تمام هستیم را در نبرد با سرنوشت " در تهاجم با زمان آتش زدم ، کشتم" من بهار عشق را دیدم ولی باور نکردم " یک کلام در جزوه هایم هیچ ننوشتم " من زمقصد ها پی مقصودهای پوچ افتادم " تا تمام خوبها رفتند و خوبی ماند در یادم "  من به عشق منتظر بودن همه صبر و قرارم رفت . بهارم رفت . عشقم مرد . یارم رفت
2706