2733
2739
عنوان

چطور بعضیاتون الکی ازدواج میکنید😑😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1671 بازدید | 177 پست
چرا

من عاشق هرکس شدم ب ازدواج ختم نشد.شوهرم بدون هیچ عشقی و احساسی انتخاب کردم و پشیمونم.چون تو این حدود پنج سالی ک باهاشم هیچوقت ن دوسش داشتم ن عاشقش بودم.البته اونم نسبت بهم بی حسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با عشق و علاقه ازدواج کردیم هنوزم همو دوس داریم 12 ساله ازدواج کردیم ولی جلومون بن بسته انگار خرچی تلاش میکنیم نمیتونیم جلوبریم! الان میگم شاید باید منطقی و با حساب کتاب ازدواج میکردم عشق نون و آب و خونه و امنیت نمیاره

با عقل انتخاب کن

با عشق زندگی کن.

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   
2731

باشه عزیزم ....

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2738
چراپشیمونی!!مگه میشع چنسالت بود مگه اونموقع

16.سالم بود دوست بودیم و البته فامیل هیچکس هم موافق ازدواجم نبود نه مامانم نه بابام

16 سالگی عقد کرد 19 عروسی

الان فهمیدم که دوست دارما و عاشقتما همش تظاهر بوده

کسی که دوست داره ثابت میکنه!

حرفو که همه میزنن

کلا دلم ازش سرد شده خیلی گیر میده هیچ حرفی بینمون رد و بدل نمیشه

من شدم کلفت که فقط میشورم و میسابم و هیچ عشق و محبتی نمیبینم تا بهش تزدیک میشم میزنه تو ذوقم

خداجونم میشه به منم نی نی بدی؟🥲(یکسال و نیمه منتظرم)

منم همین طرز فکرو داشتم و مدام خواستگارمو سر اینکه بهشون حس نداشتم یا به دلم ننشستن رد کردم تا حالا و عشق دو طرفه هم برام تا حالا پیش، نیومده. ولی الان کم کم دارم حس می کنم تنهایی تا آخر عمر هم معقول و خوب نیست و چون دیگه 28 سالم هم شده دارم تصمیم می گیزم با خواستگارم که خوبه ولی حسی بهش ندارم ازدواج کنم... 

من یکیو دوست داشتم ولی هیچوقت نمیتونستم به عنوان همسرم بپذیرمش.از هیچ نظر به هم نمیخوردیم و میدونستم ازدواج کنم تهش خوشبختی نیست.

با یکی ازدواج کردم که قبلش فقط اون منو دوست داشت.تو دوران آشنایی مهرش به دلم افتاد و عاشقش شدم.الان ۱۰ ساله ازدواج کردم و یه تار موش رو با دنیام عوض نمیکنم.به عشق قدیمیمم هیچ حسی ندارم.چون فامیلمونم هست زیاد میبینمش و به خودم میگم من چطور عاشق این بودم.البته اون نمیدونست که من دوسش دارم.

❤️‍🔥
چ جالب

ازدواج منطقی خیلی بهتره . مناسب ترین  ازدواج اینه که قبلش منطق و دوست داشتن کافی باشه و بعد از اینکه ازدواج کردی و محبت بیشتر دیدی ،، علاقه بیشتر بشه . اکثر ازدواج هایی که صرفا عشق بوده بعد مدت کاملا از بین رفته 

2706