2726
عنوان

چطور بعضیاتون الکی ازدواج میکنید😑😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1671 بازدید | 177 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا من تصمیم دارم اگه تا سر حد مرگ یکیو دوست داشته باشم هیچوقت بهش نزدیک نشم چون اینجوری نمیتونم اگه نکته بدی داشت یا بی احترامی که بهم شد رو قاطعانه برخورد کنم باهاش یعنی عملا چشم و گوشم بستس و همه چی رو پای دوست داشتنش میزارم که اینو دوست ندارم 🤷🏻‍♀️

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2728

مجردم ولی براساس تجربه های اطرافیان میگم بهت عشق کافی نیست ویک زندگی و نگه میداره 

تو اشناهام بودن کسایی که سنتی و معمولی ازدواج کردن ولی الان خوشبخترین هستن از نظر خودشون 

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

منطقی تصمیم بگیر......

خیلیارومیشناسم باعشق ازدواج کردن اما کارشون به طلاق کشید

منظورم این نیس باکسی ازدواج کن ک دوسش نداری   اما اگ کسی اومد ب دلت نشست و واقعاموردخوبی بود ردش نکن

عشق به تنهایی کافی نیست   

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

چون طرز فکر ادما متفاوته،بعضیا موقعیت عاشق شدن رو ندارن،یه مورد خوب سنتی میاد اشنا میشن ازدواج میکنن خیلیم بعدا همو دوست دارن،من خودم با دوست پسرم ازدواج کردم ولی این سبک ازدواجو بیشتر میپسندم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

این یه جمله معروف و بنظر من درسته که دوست داشتن برتر از عشق است

از نظر من همین که بهش علاقمند باشی کافیه

در خیلی از مواردم عشق شعله ور زود خاموش شده

تو همین سایت ببین چقدر بودن عاشق هم بودن بعد یه مدت دشمن جون همن

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
منظقی تصمیم بگیر...... خیلیارومیشناسم باعشق ازدواج کردن اما کارشون به طلاق کشید منظورم این نیس باک ...

دقیقا 

بیشتر اونایی که طلاق گرفتن یه روزی عاشق هم بودن

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2706