2737
2739
عنوان

زندگی با مادر شوهر...

956 بازدید | 48 پست

اقا این مادر شوهر من دوران عقد منو زد.. مارو از خونش بیرون کرد... خودش اومد خاستگاری اما بعد عقد گف جدا بشید مام جدا نشدیم... هرزو با شوهرم دعوا... شوهر بد بختم16سالش بود ک منو گرف منم14بعد شوهرم مجبور شد بعد دیپلم درسو ول کنه و کا  کنه.. مامان بابای منم لج کردن جهیزیه ندادن... شوهرم هنش کا  ک پول اجاره خونه رو در بیاره با اینکه مادر شوهرم 3تا خونه داش... بخدا ب همین ماه قسم  شب اول زندگیمون رو موکت خوابیدیم یخچال و گاز بخاری حتی نداشتیم... الان ک پول گرفتیم مادر شوهرم گف من تو اون س طبقه نیستم برید  اونجا... تو این چند وقته ک تو خراب شده مادر شوهرم هسم نه من رفتم خونه اون ن اون اومده اینجا.. اما دورا دور کلی باهم دعوا و فحش کشی کردیم

حالا مادر شوهرم زده زیر حرفش و میگه من دارم برمیگردم تو ساختمونم.. منکه میدونم همه کارامو قراره حرف کنع... من دلم نمیخواد حتی قیافشو ببینم

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون همش قراره دعوا بندازه... ب هر شکلی یا لج کردن با من یا حرف های ک پشت سرم ب همسایع ها میزنه یا اینکه هروز  قراره شوهرمو ببره توخونش و نزاره بیاد بالا... 

من اصلا تحمل این رفتار هاذو ندارم... اون از دور داش منو میخورد... چ برسه ب اینجا.. شوهرمم حاظر نیس پاشه از اینجا چیکار کنم؟ 

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2728
2738

اشتباه اول : سن ازدواجتون

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
خونش نشستی فحش کشی هم میکنی  معلومه پس میگیره

ایکاش پس بگیره... میخوام چیکار... وقتی پولشو گرفته... من وقتی دارم پول میدم میرم ی جای با آرامش 😒

الان چند سالته؟

18

دوست عزیز من فکر میکنم باید یک تجدید نظری در رفتارت داشته باشی 🌷

دخترنازنینم ، عشق مادر ، چرا نیومده پرکشیدی 😭 چرا رفتی ؟ بخدا قول داده بودم برات بهترین مادر باشم 😭 چرا ۳ماه قبل امدنت رفتی برات لباس گرفته بودم 😭 فرشته کوچولوی من گفتن شبیه من بودی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭هیچوقت داغ از دست دادنت رو فراموش نمیکنم....

سوهرت ۱۶سالش. بودتو۱۴ساله روگرفت؟؟؟؟؟

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2706