2737
2734
عنوان

زندگی با مادر شوهر...

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 48 پست
رهن

خب اگه قراردادتون تموم نشده بشینید موقتا،ولی سعی کن دلت رو ازکینه پاک کنی دوست عزیز،میدونم سخته سنی نداشتی بهت بدکردن ،برات عروسی نگرفتن خیلیییی هم سختی کشیدی ولی بخاطر شوهرت سعی کن دیگه گذشته هارو باخودتم تکرارنکنی ،مطمئنم هربحثی ک میشه شماگذشته هارو هم بازگو میکنی ،یه مدت بی احترامی نکن جوابشو نده ،یعنی اینجوری بگم فک کن اصلا نمی‌شناسیش از ذهنت پاکش کن ک خودت آرامش پیداکنی،قراردادتون تموم شد بلندشین ازاونجا ولی بازم میگم هیچوقت سعی نکن بین شوهرتو مادرش قراربگیری بذار خودشون باهم کنارمیان

قبول نمیکنه.... منم واس همین تاپیک زدم ببینم چ غلطی کنم😒

خونه مادرشوهرک هزار تا داستان داره ،با اینکه پول دادین بذار تا قراردادتون تموم‌بشه هی باید رومخ شوهرت کارکنی ،اگرم اونجاباشی ک خیلی باید زرنگ‌باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتکت زد مادرشوعرت؟؟ خواهرشوهر چی دلری

اره دارم ولی بچس... الان غک کنم پنجم هس.. 

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2731