2737
2734
عنوان

چه جوری بیام تو زندگی واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 1090 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر به خاطر شکست های پی در پی و ناکامی های زیاد تو ذهنش یه ادم ساخته که به همه اونها رسیده شماهم ...

عزیزم اسی چیزی درمورد شکست و ناکامی نگفته که بخاطر اون توی ذهنش همچین چیزی ساخته گفته که بخاطر همچین فکرایی دیگه حوصله ای برا درس خوندن نداشتم  و همش به زندگی تو ذهنم فکر میکردم ولی با امید به خدا ادامه دادم ولی بنظر من استارتر دلیل اینکه داشته از درسش ناامید میشده این نبوده ..دلیلش مسائل اطراف زندگیش بوده و حالا یسری مشکلات که خیلیا دارن و داشته اون رو پشت همچین بهانه ای قایم میکرده ...

من تمام هستیم را در نبرد با سرنوشت " در تهاجم با زمان آتش زدم ، کشتم" من بهار عشق را دیدم ولی باور نکردم " یک کلام در جزوه هایم هیچ ننوشتم " من زمقصد ها پی مقصودهای پوچ افتادم " تا تمام خوبها رفتند و خوبی ماند در یادم "  من به عشق منتظر بودن همه صبر و قرارم رفت . بهارم رفت . عشقم مرد . یارم رفت

دنیای خیال خوبه و نشونه خلاقیت زیاد ماهاست که اگه به موقع کنترل شه و بهش جهت داد میشه یه نویسنده خوب شد یا حتی یه مخترع ولی وقتی از تعادل خارج بشه دیگه مهار شدنی نیست.... همیشه فکر میکنم اگه این مشکلم زودتر حل میشد چقدر سال‌های جوونیم رو موفق‌تر و شادتر پشت سر میگذروندم ولی خداروشکر که الان درگیرش نیستم... یادت باشه فقط یه دلیل داره این قصه پردازی ذهنی( نه تنهایی و غم و اندوه، چون من خودم توی یه خانواده شلوغ و شاد بودم) اونم اینه دنیای واقعیمون اونی نیست که ما میخوایم به خاطر همین پناه میبریم به داستان سرایی ذهنی‌مون ‌و خلق دنیایی که میخوایم داشته باشیم... حتما پی درمانش باش

2731
میدونی رو زندگیم اثر گذاشته من قبلا ها همش فکر مسکردم با مرد خیلی پیر زندگی میکنم الان کلا علاقم شده ...

این ها همش استراتژیک ذهنه؟ این که شما تصور کردی با یه فرد پیر ازدواج میکنی یعنی جزو علایقت بوده که تو ذهنت تجسمش کردی و برا خودت به زندگی تو ذهن با شخصیت های مورد علاقت ساختی پس عزیزم اینو تقصیر زندگی در ذهنت ننداز اینا تقصیر علایقته عزیزم

من تمام هستیم را در نبرد با سرنوشت " در تهاجم با زمان آتش زدم ، کشتم" من بهار عشق را دیدم ولی باور نکردم " یک کلام در جزوه هایم هیچ ننوشتم " من زمقصد ها پی مقصودهای پوچ افتادم " تا تمام خوبها رفتند و خوبی ماند در یادم "  من به عشق منتظر بودن همه صبر و قرارم رفت . بهارم رفت . عشقم مرد . یارم رفت

اونایی که متولد ماه اسفند هستن بیشتر تو خیال زندگی می کنن

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2738
اسفندیم دقیقا

تا یه حدیش خوبه ولی بیشتر بشه بعش معتاد میشی نمیتونی ترک کنی 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
ب خدا گوشیم خرابه صفحش شکسته این جا چت کردن برام سخت بود چ ب سه ب اونجا

باشه اینجا میگم.شما قدرت خلاقیت مغزت بالاست.زیادی بالاست.با دارو فکر می کنم نتیجه نگیری.یعنی عوارض داره.من تو کتاب دعا دستوری دیدم واسه نرمال شدن قدرت تخیل.تو کتاب حاج باقر ساعدی. تو اینترنت سرچ کن شمارشو پیدا کن بهش پیام بده مشکلتو بگو‌ واست ذکر میده برای نرمال شدن تخیل.

استارتر به خاطر شکست های پی در پی و ناکامی های زیاد تو ذهنش یه ادم ساخته که به همه اونها رسیده شماهم ...

من بچه بودم شکست نداشتم اون موقع ها شور و حال داشتم اما خب در طی زمان مشکلاتم رو با این تخیلات سعی مسکردم فراموش کنم شکست های زیادی داشتم خب اما این مشکل از بچگی شروع شد اون موقع مثلا تخیلاتم راپونزل بود کلاس اول این ها

اهنگ زیاد گوش میدی؟ (چرت و پرت زیاد میگن ادمو میبرن تو هپروت). سعی کن وقتتو پر کنی با کتاب و قران خوندن. تمیز کردن خونه و ورزش کردن پیاده روی و نگهداری از گل و گیاه و ... کارهایی که علاقه دارین. 

بنظر من مشکل شما حاد نیست. کتاب خوندن خیلی کمک میکنه عزیزم. کتابهای محمدجعفر مصفا رو تهیه کن بخون. کتاب انسان در اسارت فکر - تفکر زائد - رابطه - با پیر بلخ و ...

کتابهایی در زمینه خودشناسی و خوداگاهی بخون حتما کمکت میکنه و دنیات عوض میشه. 

خیلی سعی کن بیکار نباشی. هر کی تنها زندگی کنه و بیشتر وقتش خالی باشه مثل شما میشه، طبیعیه. به خودت برچسب نزن. تلاش کن برای حال خوب.

2706