2733
2739
عنوان

کمکم کنید پسرمو پیدا کنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1687 بازدید | 77 پست
عزیزم من یادمه قبلا راجب پسرت تاپیک زدی عکسشم گذاشتی توکوچه بود از همسردومت بچه نداری

منم يادمه اينو دقيقا

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یکی ومیشناسم ازاشناهاست دقیقا مثل جریان شما خانومه دوتابچه داشت یه دختر۶ساله وقتی طلاق گرفت ویه پسر۱۰ساله که بعدازکلی زندگی سخت طلاق گرفت ولی بچه هاوازش گرفتن کلی تلاش و وکیل وایناهرکاری کرد نتونستن بچه هاوبگیرن حتی بچه هاوبردن یه شهر دور وقتی به بچه هاش زنگ زد اونابچه هاوپرکرده بودن که مادرشونو پشت تلفن نفرین میکردن میگفتن نمیخایمت دست ازسرمون بردار اون خانمه بدبخت زندگیش پاشیدولی دوباره ازدواج مجدد کرد که بتونه باهمسردوم بیفته دنبال بچه هاوحضانتوقبول کنن ولی متاسفانه بازم نتونست جوری شده بچه هاازش متنفرن الان دخترش ۹سالشه پسرش ۱۲یا۱۳اینجوریا بایدباشه ولی تواین چندسال یکبارمادره ندید بچه هاو هرسریع تلاش میکنه امانمیتونه چون بچه هانمیخوانش دیگه حتی پدرشون که ازدواج کرده به نامادریه میگن مامان

2731
خیلی سخته ولی به نظذم پیش پدر خودش جاشامن تر پیش ناپدری حق بده دلش نمیخواد زیر دست نا پدری بزرگ بشه ...

دور ازجونت 

اره میدونم درست میگی اما دلم داره میترکه که ببینمش

2738
منم یکی ومیشناسم ازاشناهاست دقیقا مثل جریان شما خانومه دوتابچه داشت یه دختر۶ساله وقتی طلاق گرفت ویه ...

خدا کنه عاقبتشون خیر بشه ،این مادر چقدر درد می‌کشه روح و روانش😭

چرا پیدا کردم اما الان کرونا نمیرن

پس با مدیرشون صحبت کن بگو تو پرونده ثبت نامش ادرس منزل هست,وحتی شماره تلفن پسرت هم رو دارن یا معلمش رو پیدا کن باهاش صحبت کن تا ادرس و یا شماره پسرت رو بهت بده

2706