2737
2739
عنوان

کمکم کنید پسرمو پیدا کنم😭

1687 بازدید | 77 پست

داستان زندگی من خیلی پیچیده است،بخ.ام بگم فقط وقتتون و گرفتم.در همین حد که من سال ۹۲ طلاق گرفتم،پسرم اونموقع چهار سال و نیمه بود.

یکسال و نیم بعد طلاقم مجددا ازدواج کردم اومدم شهری دیگه که حدودا ۱۲ ساعت از شهر خودم فاصله داره.از موقعی که ازدواج کردم پدربزرگ بچه م اجازه نداد ببینمش 😭

نگید چرا نیاوردیش و نموندی و....چون شرایط مالی نداشتم و اونا هم بچه رو نمی‌دادن،بچه رو وسیله عذابم کرده بودن که فقط بمونم...کم آوردم دیگه واقعا تا جایی که اقدام به خودکشی کردم و لو رفتم....با کلی داستان موفق شدم طلاق بگیرم...

کلی دادگاه و کلانتری و ....رفتم و اومدم و وکیل گرفتم ،بعد دوسال به نفع من رای اومد و مجبوری بچه رو آوردن کلانتری که من تحویل بگیرم.اما به بچه گفته بودن مادرت مرده 😭😭 اونم کلی جیغ و گریه و داد و بیداد ،هرکاری کردم نیومد همراهم.اخرش ریس کلانتری گفت بچه دق می‌کنه ولش کن بذار همراه پدر بزرگش بره😭😭😭😭

از اون روز تا الان فقط از طریق دوستام عکس های یواشکی و پنهانی پسرم و برام میفرستادن می‌دیدم،هربار برگشتم اونجا رفتم ساعت ها منتظر موندم اما ندیدمش....الان بخاطر کرونا حتی دوستانم هم موفق نشدن ببیننش...

تو اینستا و فضای مجازی دنبالش میگردم شاید ردی ازش پیدا کنم کمکم کنید .جز یه اسم و فامیل و کد ملی هیچی ندارم ازش😭😭😭

اما تا الان موفق نشدم ردی ازش پیدا کنم

خوب مجدد شکایت کن

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

بمیرم برای حال دلت😭

لایک نکنید پلیییییز 💔  توجه توجه💓     اگر می خواهید تاپیک شما پربازدید شود اکیپ دالتونز را تگ کنید😜😎  پس از بازرسی تاپیک شما آن را در کسری از ثانیه پربازدید میکنیم😌😎     من دالتونز ای ام👊    لطفا با حیوانات مهربان باشید😢😍     اینم بدونید که اه حیوانات دامن تون رو میگیره مطمئن باشید.😒🐧   حامی حیواناتم😏     دوستون دارم❤💋     تیکر بلند شدن موهامه👀       دختر ارشد تابستون🍒🌞🐰    یه دختر شاد و بازیگوش 🐾🌊     که عاشق لاک و رژ لب شیطوونی با دوستاشه💅💄👠👭    

مگه پدر بچه زنده نیست که پدربزرگ شده همه کاره.شما تحت هیچ عنوان نباید انقدر از بچه ات دور بمونی و براش بشی غریبه مطمئنا اونم الان دلش میخواد مادرش کنارش بود😥پیگیری کن و حداقل دو ماه یکبار برو دیدنش زود زود تلفنی باهاش صحبت کن، نزار کمبودتو حفظ کنه و به نبودنت عادت کنه. بازم پدربزرگه خواست اذیت کنه ازش شکایت کن و پسرت هم دیگه بزرگتر شه و میتونی راحت تر باهاش حرف بزنی و قانعش کنی با یکبار پس زدن وا نده تحمل داشته باش صبوری کن تا بتونه بپذیرتت

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو  

چقدر سخته برات. منم بخاطر پسرم دارم تحمل میکنم. از همین چیزا میترسم. شوهرت کجاست؟چرا پدرشوهرت اینطوری میکنه؟

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2706