2737
2734
عنوان

کسایی ک تو کنکور رتبشون خوب شده بیان دوازدهمی هاهم بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم اگه درست بخونی و آخراش سرخورده نشی حتما میشعه👌🏼😊

وایی میترسم اخراش کم بیارمممم

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
2728
خدایی من چکار کنم خانواده درکم نمی کنن درس دارم هی میرن این ور اون ور راضیم نمیشن من بمونم خونه 😭

وای حیلی بده منم اذیت میشم😢

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
به حرف هیچکس گوش نده به توانایی هات نگاه کن. اونقدر توانمندی که حد نداره باور کن به چشم دیدم کسیو که ...

وای خداکنه منم بتونم😍😍😍😍😢😢😢😥😥

2740
ی سال ک عالیه اگ من بتونم تو این ی ماه دوازدهم و واسه نهایی اماده شم تو حتما میتونی

قربونت برم 😥دعا کن برام

خداکنه بتونم😥😢

رشتت چیه؟

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
وای منم یازدهمم تا الان هیچی نخوندم صفرم تو هم صفری؟ 

منم تقریبا خیلی درسام بدم😢تنها کار خوبی ک کردم ک کلاس ریاضی جامع رفتم ریاضی دهم یازدهم دوازدهمو بستم

وایی میترسم اخراش کم بیارمممم

من سه سال زحمت کشیدم 

توی اراک جز دانش آموزای تاپ بودمو تقریبا همه کنکوری میشناختنم

ولی وقتی مدارس تعطیل شد کلا ولش کردم

فک کنم بخاطر غرور زیاد بود

هیچوقت مغرور نشو😶😂😂

من سه سال زحمت کشیدم  توی اراک جز دانش آموزای تاپ بودمو تقریبا همه کنکوری میشناختنم ولی وقتی ...

ن من همش گند میزنم به خودم از اونور بوم افتادم اعتماد بع نفسم افتضاح😥

2706