2733
2734
عنوان

کسایی ک تو کنکور رتبشون خوب شده بیان دوازدهمی هاهم بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 40 پست
ن من همش گند میزنم به خودم از اونور بوم افتادم اعتماد بع نفسم افتضاح😥

اینم اصلا خوب نیس از پدرو مادرت بخواه که تشویقت کنن 

خیلی تاثیر داره

من اگه بابام تشویقم نکنه اصن درس نمیخونم😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم اصلا خوب نیس از پدرو مادرت بخواه که تشویقت کنن  خیلی تاثیر داره من اگه بابام تشویقم نکنه ...

مامان ک ندارم بابامم اصن کاری به کارم نداره 😐ن میگه بخون ن میگه ن چیزی نمیگه کلا ولی اگه پول اینا بخوام برای کتاب و کلاس هرجوری شده جور میکنه میده 

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
2731
مامان ک ندارم بابامم اصن کاری به کارم نداره 😐ن میگه بخون ن میگه ن چیزی نمیگه کلا ولی اگه پول اینا ب ...

اشکال نداره

سعی کن گلیمتو از آب بکشی بیرون حداقل دوروز دیگه که ازدواج کردی دستت جلوی شوهر دراز نباشه و زبونت کوتا بخاطر دوقرون پول

بخاطر آیندتم که شده همه تلاشتو بکنم 

ایشالا موفق میشی عزیزم🙏🙏❤😊

اشکال نداره سعی کن گلیمتو از آب بکشی بیرون حداقل دوروز دیگه که ازدواج کردی دستت جلوی شوهر دراز نباش ...

قربونت برم اره من که حتما سر کار میرم‌و مستقل میشم چون من شخصیت خیلی فعالی دارم اصلا نمیتونم تو خونه بشینم ولی خیلی دوس دارم رشته ای که میخام قبول شم😍😍😍😍😍😍😍

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
مامان ک ندارم بابامم اصن کاری به کارم نداره 😐ن میگه بخون ن میگه ن چیزی نمیگه کلا ولی اگه پول اینا ب ...

خدا مادرتو رحمت کنه  

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2740
عزیزم یه سال زمان زیادیه برنامه ریزی کن، خوب بخون، قطعا قبولی یه سال که هیچی، حتی ۶,۷ ماه هم زمان ...

قریونت برم چشم از تیر خیلی جدی میخوام بخونم😍😍😍😍😍😍😍