2737
2739
عنوان

خونریزی لانه‌گزینی

272 بازدید | 57 پست

سلام به مامانای مهربون، لطفاً راهنماییم کنین

من هیچ دارویی مصرف نکردم، هیچوقت هم در تخمک گذاری لکه‌بینی نداشتم. الآن چند ماه اقدامم، حدوداً ۳ روز از تخمک‌گذاریم میگذره، حالتِ خونابه لک‌بینی دارم، ممکنه لانه‌گزینی باشه؟؟؟

😭😭😭😭😭😭😭😭

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چیه عزیزم 

دعا کن پریودم عقب بیافته😭😭😭😭 خسته شدم دیگه

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
دعا کن پریودم عقب بیافته😭😭😭😭 خسته شدم دیگه

العی بمیرم همدردیم 

منم چندروز دیگه موعد پریودمه همش با استرس میرم دستشویی ،ایشااله به حق حضرت رقیه این ماه باردارباشی عزیزم 

2740
العی بمیرم همدردیم  منم چندروز دیگه موعد پریودمه همش با استرس میرم دستشویی ،ایشااله به حق حضرت ...

خدا نکنه

ممنونم لامصب اصلا اجازه نمیده ی روز عقب بندازم ک برم بی بی چک بخرم😭 مث تو با ترس و لرز میرم دستشویی