2737
2739
عنوان

خونریزی لانه‌گزینی

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 57 پست
دعا کن پریودم عقب بیافته😭😭😭😭 خسته شدم دیگه

منم مثل توام واقعا دیگ خسته شدم با دل خسته و گرفته هرشب سر نماز خدارو التماس میکنم این ماه دیگ حامله باشم😢😢😢😢😢

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۳ روز از موعدم گذشت باردار بودم و خیلی زود فهمیدم یعنی در یک سیکل طبیعی قبل از موعدم فهمیدم اما چون دارو مصرف کرده بودم سیکل جلو افتاد  ، عذر خواهی میکنم ، لکه بینی پیدا کردم که دکتر گفت برای لانه گزینی هستش قهوه ایی روشن بود دو روز هم بیشتر نبود کلا ترشحم شده بود قهوه ایی روشن

کنار تو درگیر آرامشم ... ❤
2731
دقیقا منم همینم🤦‍♀️🥺سره ساعت میشم موند تو دلم چندروز عقب بندازم

چندم موعدته

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2740
منم مثل توام واقعا دیگ خسته شدم با دل خسته و گرفته هرشب سر نماز خدارو التماس میکنم این ماه دیگ حامله ...

چند ماه اقدامی

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
10ماهه تقریبا😢تو چی؟

دو سال و نیمه