2737
2739
عنوان

همه جا بسته اس و قراره عقد کنم😑

365 بازدید | 38 پست

عاقا من قراره یه هفته دیگ عقد کنم همه جا تعطیله..لباس و ارایشگاه و ...(چون یکی از فامیلامون حالش بده زود میخایم عقد کنیم دوسال و نیمه نامزدم)تا کی قرنطینست..خستم خستههههههه

خدایا شکرت.

☹💓الهی درست میشه ایشالا خوشبخت بشی گلم پیشاپیش

وارد کننده کپسول و آمپول گلوتاتیون از کره و تایلند مستقیم.دارای مجوز و تاییدیهFDAوGMPبرای سفیدی بدن و صورت و از بردن تمام لکه های پوستی دارای تاییدیهFDAوGMP

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لعنت خدا ب کرونا

خواهرزادم

پسرخالم

مشکل تورودارن

خدایا عاقبتمونو بخیر کن🥺🤲.....نظر بده نی نی سایتی عزیز ولی باشعورباش،هرحرفی که از دهنت بیرون بیاد نشونه ادب خانوادگیته...واگه بی ادبی کنی جوابتو نمیدم چون درشان خودم نمی بینم ،(مهربان باش شاید فردایی نباشد)
2728
2738

برای هر راه بسته ای یه خروجی هست 

نگران نباش همه اینا دزدکی باز هستن برای تالار هم بهترین گزینه باغ هست 

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 

دوسال و نیم نامزد؟؟!!! چه صبری دارید🤦‍♀️🤦‍♀️

عزیزم مهمونی که قرار نیست بگیرید یه کت و شلوار سفید انلاین سفارش بده و موهاتم خودت اتو بکش یا فر کن و یه ارایش ملیح و عقد محضری ساده تا انشالله بعد عروسی مفصل بگیری

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

یاد خودم افتادم😥

تا حالا تو امضا یا تاپیک نگفتم برام صلوات بفرستین و این حرفا...! ولی الآن بہ جایۍ رسیدم و تو شرایطیم کہ حاضرم بہ عالم و آدم بگم برام دعا کنین و صلوات بفرستین😔 نہ میتونم این راهو برگردم نہ میتونم ادامہ بدم!😔💔
2706