2733
2739

لطفا راهنماییم کنید.... میدونم خواهرم هستید و به نیت ریا نمیذارید حرفامو
ولی گاهی اوقات اصلا علاوه ب فکر گناهم در این حد ک شاید خیلی وقتا میام یچی بگم ولی نمیگم یا انقد اینکار کردم ک گاهی چند کدوم باعث وسواسم شدع مثلا خییییییلی رو نون حساسم نون نباید مثلا ب دستم چسبیده باشع یا زیر ناخنم باشه مثلا موقع نون خوردن بعد برم دسشویی و میگم حالا نون رفته مثلا خییییلی ببخشید تو لباس زیرم
یا مثلا اگر زیرم یا جایی ک پامو گذاشتم نون باشه مثلا بعضی کارارو نمیتونم انجام بدم
یا خیلی رو بسم الله الرحمن الرحیم حساسم گاهی یادم میره ها ولی گاهی حساسم مثلا میگم اگ غسلم اولش نگم بسم الله باطله یا نمازم ..یا مثلا حتما وقتی دارم میگم باید معنی هم یادم بیاد .....یا مثلا قران میخونم معنیشو هی فکر میکنم جا انداختم کلمه ای یا....کلا خیلی خودمو اذیت میکنم😔

یا مثلا خیلییییییی از مریضی فوبیا دارم ......

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

وسواس فکری داری عزیز از هزارتا مرض بدترع برو پیش مشاور تا داغون نشدی

تا حالا تو امضا یا تاپیک نگفتم برام صلوات بفرستین و این حرفا...! ولی الآن بہ جایۍ رسیدم و تو شرایطیم کہ حاضرم بہ عالم و آدم بگم برام دعا کنین و صلوات بفرستین😔 نہ میتونم این راهو برگردم نہ میتونم ادامہ بدم!😔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عمه ی منم اینجوری بود اما نه نسبت به بقیه ما گلی و خاکی هم می اومدیم خونه چیزی نمی گفت ولی روی خودش یه جوش می زد هزار بار روش رو می شست خیلی اذیت می شد کلا اما در کل با بقیه مهربون بود کاری نداشت به بقیه رفت پیش مشاور چند وقت دارو خورد خوب شد این چیزا مهم نیست اما اگر جلوش رو نگیری حالت خییییلی بد میشه از ما گفتن بود

2740
آخه با مشاور حل میشه یا دارو درمانی میکنن

مشاور

تا حالا تو امضا یا تاپیک نگفتم برام صلوات بفرستین و این حرفا...! ولی الآن بہ جایۍ رسیدم و تو شرایطیم کہ حاضرم بہ عالم و آدم بگم برام دعا کنین و صلوات بفرستین😔 نہ میتونم این راهو برگردم نہ میتونم ادامہ بدم!😔💔
وسواس فکری داری عزیز از هزارتا مرض بدترع برو پیش مشاور تا داغون نشدی

قربونت 

اره وسواس فکریه

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
عشقم باید ب روانشناس مراجعه کنی  شما دچار وسواسی

اره دقیقا

چند سالتونه؟ نمیتونین خودتون کمتر کنین این حس رو؟

۱۸خواهری

سعیمو میخوام بکنم

التماس دعا

عزیزم صوت تنها مسیر استاد پناهیا رو از سایت بیان معنوی بگیر گوش کن.به نظرم این کار نفس یا شیطانه که ...

بله دقیقا شیطونه...چشم ممنونم...

کلا برانماز وصو 

وسواس فکری شدیددارید

هنوز چند مدل دیگه هم هس

گاهی توهم میزنم

2706