2737
2734
عنوان

ازدواج با خانواده سنتی

| مشاهده متن کامل بحث + 973 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اصلا نمیشه تحمل کرد من یه خواهر شوهر دارم خیلی بازه خیلی زیاد بعد ازدواج کرد هر روز خدا با خانواده شوهرش دعوا داره شوهرش کاریش نداره ها ولی خانوادش خیلی بسته ان اینم اصلا عادت نداره 

2731
بهش گفتم من کار میکنم اونم گفت نمیشه منم یه لبخند زدم گفتم هر کسی یه شرایطی داره دیگه چیزی نگفت ولی ...

شاید فکر کرده نظرت عوض میشه ، خب اگه میخوای کارکنی خب بعضی مردها قبول نمیکنن یا حتی بعدها میزنن زیرش اگه خیلی حساسی و میخوای حتما کارکنی بعد از اینکه قبول کرد موقع عقدت بگو من میخوام حق کار داشته باشم تا قید بشه و نتونه بعدا بزنه زیرش 

از همه نظر مثلا به زن هاشون اجازه خیلی چیزارو نمیدن

اولین معیار ازدواج من(من خودم رو میگم کاری به بقیه ندارم) اینه که طرف مقابل تماااام و کمال استقلال شخصیتی و فکری من رو بپذیره و بهم امر و نهی نکنه

در مورد خط قرمزها و هنجار ها و ارزش های زندگیمون قبل از ازدواج توی دوران شناخت و اشنایی حرف میزنیم و اگه مشکلی نبود ازدواج میکنیم 

دیگه بعدش من هیچ حقی برای همسر اینده ام قائل نمیشم که مثلا بگه سر کار نرو(چون از قبل در موردش صحبت شده و ب تفاهم رسیدیم)

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
خب همون‌طور ک برا من مهمه همسرم مثلا با آستین کوتاه نره بیرون،شاید برا خیلیا هم مهم باشه. کسی نمیتو ...

حرف مفت،خب ازدواج نمیکنی دیگه چراخودتوعوض کنی😂،هرکی خودشو بخاطرخواستگارش عوض کنه اسکلی بیش نیست،ر عشق وعاشقی باشه یاهم بعد ازدواج بفهمیوونتونی پاروقلبت بزاری،بعدشم خودت داری میگی دلت نمیخواد شوهرت باآستین کوتاه نباشه،این میگه خانوادش نه خودش😑

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
2740
کاش مهلت نمی دادی میوه شو بخوره    

دیگه نخواستم بی احترامی کنم مامانم میدونست من در حال قهطی کردن هستم هی با اشاره و ایما بهم میگفت برو بیرون من نرفتم

وقتی هم انداختمش بیرون گفت به ما گفتن این خانواده با اثالت هستن دخترهاسپشون هم اصیلن. گفتم هرکی گفته غلط کرده اصالت مال شماست. گفت تو با این زبونت کسی تو رو نمیگیره😁گفتم این دیگه به خودم مربوطه. رفتم تو خونه .مامانم اومده بود میگفت زنه از بس عصبانی شده بود سیاه شده بود😁😁

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
ایول

فدات

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
حرف مفت،خب ازدواج نمیکنی دیگه چراخودتوعوض کنی😂،هرکی خودشو بخاطرخواستگارش عوض کنه اسکلی بیش نیست،ر ع ...

حرف من مفته!؟؟؟

همسر من با کار کردنم مشکلی نداشت خونوادش خوششون نمیومد خودش صحبت کردبدون درگیری حل شد.

بستگی به پسره داره که سمت خونوادش باشه یا زنش

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
بهش گفتم من کار میکنم اونم گفت نمیشه منم یه لبخند زدم گفتم هر کسی یه شرایطی داره دیگه چیزی نگفت ولی ...

شغلت چیه؟(صرفا جهت کنجکاوی میپرسم وگرنه هر شغلی که داری من بهت حق میدم بخاطر شوهر کردن نخوای شغلت رو کنار بذاری)

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.