2733
2734
عنوان

ازدواج با خانواده سنتی

| مشاهده متن کامل بحث + 973 بازدید | 84 پست

نه

خانواده خودم نسبتا سنتی هستن یعنی به آداب و رسوم درست پایبندن، ولنگاری و اینا ندارن

ولی اصلا نمی تونم تو یه خانواده عهد حجری زندگی کنم. چون خانوادم هیچ وقت به پوششم، بیرون رفتنم یا مسائل دینی کار نداشتن

بیایید آدم ها را بیشتر از آنچه تنها هستند، تنها نکنیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا،خانواده هم خیلی مهمه میتونند۵۰ درثد بکشونن به طلاق مطمین باشید پسرشونم عین خودشون میکنن وکردن هرچندوانمودکنه نیست

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
2731

از جونم سير باشم مگه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
صد در صد نه. خواستگار داشتم مادرش یا کمال پرویی نشسته تو خونه ی ما میوه پوست میکند میگفت ما رسم ندار ...

ایول

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
وا من ندیدم مادرشوهر برای عروس شرط بذاره 😁 میگفتی دیگه چه شروطی دارین 

بهش گفتم من کار میکنم اونم گفت نمیشه منم یه لبخند زدم گفتم هر کسی یه شرایطی داره دیگه چیزی نگفت ولی نمیدونم چرا در آخر گفت منتظر جوابم آخه من که گفتم کار میکنم

وا شلوار زیر دامن 😑

این یه حرفش بود‌ لباس باید گصاد تنمون میکردیم. لبهس روشن اصلا نباید تنمون میکردیم. مهمان بیاد. حتی اگه برادر شوهر و پدر شوهر باشه باید حجاب کامل همراه با چادر باشه. صدای زن نباید بلند باشه نباید بلند بخنده .وضع مالیشو توووووووووووپ بود ها اما عروسها همه توی یه خونه زندگب میکردن و یه جورهایی کلفت خونه بودن. یکی نون میپخت یکی غذو میپخت و و و و . کار و درس و نمیدونم گردش رو باید دورش خط میکشیدیم. البته این عتیقه ها رو عمه ی من میاورد. میگفت پولدارن عیب نداره. میخوام صد سال سیاه نباشن وقتی لذتی نخواهیم برد. مادر داماد هم چنان با ابهت نشسته بود انگار دختر خان بوده

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
به حجابت گیربدن،به رفتامدت گیربدن و....

خب همون‌طور ک برا من مهمه همسرم مثلا با آستین کوتاه نره بیرون،شاید برا خیلیا هم مهم باشه.

کسی نمیتونه باور اونهارو عوض کنه یا خودت باید عوض بشی یاهم بیخیال بشی.

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره