2733
2734
عنوان

ازدواج با خانواده سنتی

| مشاهده متن کامل بحث + 973 بازدید | 84 پست
خب پس به نظرتون چرا مامان من نمیفهمه همش میگه تو از پسر مردم ایراد می گیری دیگه کلافه شدم

خب باید با مادرتون برید پیش مشاور که اون قانعش کنه چون تو چیزی بگی کدورت پیش میاد

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله تنها میرم ۲۰ سالمه بچه نیستم که نتونم از پس خودم بر بیام بارها شده مطب دکتر خواستم برم یا نوبت ...

یه چیزی بگم 

جسارت نشه 

اشکال از خواهرت نیست طفلی 

همیشه بچه های اول محدودیت های وحشتناک دادن

پدر و مادر بچه ی اولو می چزونن بعدیا رو راحت تر برخورد می کنن😂

منم بچه چهارم بودم 

از هفت دولت ازاد 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2731
یه چیزی بگم  جسارت نشه  اشکال از خواهرت نیست طفلی  همیشه بچه های اول محدودیت های و ...

😂😂

با حرفتون موافقم

ولی این خواهرم نه بچه اوله نه دختر اول

کلا تلخی زبونش خیلی جاها کار دستش میده

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
 😂😂 با حرفتون موافقم ولی این خواهرم نه بچه اوله نه دختر اول کلا تلخی زبونش خیلی جاها کار د ...

اها😂😂😂

من یادم میفته خواهر بزرگم با شوهر عقدیش 

حق نداشت کنارش تنها  بشینه 

حق نداشت بره خونشون 

من عقد کردم  کلا پیش شوهرم بودم بابام خدابیامرز  زنگ میزد می گفت یه سری به ما بزن دلمون تنگ شده😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
اها😂😂😂 من یادم میفته خواهر بزرگم با شوهر عقدیش  حق نداشت کنارش تنها  بشینه  حق ...

برای خواهر بزرگ منم همین بود😂😂😂😂😂

من از الان اعلام کردم هر وقت بخوام ازدواج کنم حداقل ۶ ماه قبل از جواب دادن باید با خواستگار رفت و امد داشته باشم برای اشنایی

بعد خواهرم طفلی نامزدش ک میومد خونمون ۶ لایه روسری و شال و چادر سرش میکرد میرفت دوووور ترین نقطه ممکن نسبت ب شوهرش مینشست  😂😂😂

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
اها😂😂😂 من یادم میفته خواهر بزرگم با شوهر عقدیش  حق نداشت کنارش تنها  بشینه  حق ...

راستی خدا پدر مرحومتون رو بیامرزه

2738

قربونت برم عزیزم 

خدا نگهدار عزیزانت باشه 

خواهر منم طفلی شوهرش  هر بار خواست ببردش بیرون 

با گرون کج می اومد اجازه می گرفت😂😂

بابامم می گفت 

نه 😂😂

اومد در مورد ناریخ عروسی صحبت کنه 

بابام گفت بزرگتراتو بیار 

اونوقت منو شوهرم سرخوش دوتایی رفتیم تالار گرفتیم بعد خبر دادیم😂😂😂

خیلی کار خوبی می کنی 

رفت و امد تو بیرون البته

من این کارو نکردم 

اگه بچه ی پنجم داشتیم اون این مرحله رو قفلشو باز می کرد😂😂😂😂