2733
2734
اره میده اما میدونم حداقل حداقل یه روز یا یه هفته یا ماه یا یه سال دیگه یک داره توش نم کی دقیق یکم ...

حالا واقعا اونطور که میگه بهم علاقه داره؟ ارزش داره براش صبر کنم و همه خواستگارامو رد کنم؟ چون میترسم دلش بشکنه

You've shown me I have reasons I should love myself
ا نیستی😐😂 دیگه از رو تاپیک و منطق سعی میکنم نگم هرچی از رو منطق گفتم اشتب در اومد😐😂 تا اخر پای ...

خدا در مورد ماشین از دهنت بشنوه ما پنج ساله داریم زور میزنیم نتونستیم یه ماشین بخریمم

💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره درسته من بهش گفتم یه سال زمان بذاره ببینه حسش واقعیه یا نه چون اصلا نمیفهمم چجوری بهم علاقه پیدا ...

تو رشتش موفق میشه

نمیدونم ادمی که دوس داری چجوریه که بدونم میشه اونجوری یا نه

چون من از تصوراتم میگم وقتی هیچ تصوری نداشته باشم نمیتونم حدس بزنم با بقولا حس ششمم از کار میوفته

2731
حالا واقعا اونطور که میگه بهم علاقه داره؟ ارزش داره براش صبر کنم و همه خواستگارامو رد کنم؟ چون میترس ...

اره دوست داره و برات ارزش قائله

یجورایی حس میکنه خیلی ادم خاصی هستی

ارزش داره چون قلبا دوست داره و ادم موفقی میشه

اگر به کس دیگه ای احساسی نداری لاقل تا اخر سال براش صبر کن یا بهش بگو یکم زودتر فکراشو کنه

تو رشتش موفق میشه نمیدونم ادمی که دوس داری چجوریه که بدونم میشه اونجوری یا نه چون من از تصوراتم می ...

خب درواقع خیلی اهمیتی نداره رشته خودشم خوبه..من بهش علاقه ای ندارم ولی میخام بدونم ارزش داره بخام باهاش در ارتباط باشم یا نه..چون میگه دوسم داره و قصدش جدیه بنظرمم واقعا آدم معصوم و درستیه

خیلی زود میخرید. نمیدونم با وام یا چی اما تا اخر تابستون نهایت میخرید. 

خدا از دهنت بشنوهههه انشالله هرچی از خدا میخای بهت بدهه به حق همین ماه عزیز🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻💚💚💚

💙
نمیدونم چه تایمی. اما فکر میکنم تا اخر ماه

عزیزم اگه بشه بگی حستو

من کی ازدواج میکنم؟ و با کی؟

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜  
اره دوست داره و برات ارزش قائله یجورایی حس میکنه خیلی ادم خاصی هستی ارزش داره چون قلبا دوست داره و ...

خب امیدوارم علاقش صرفا بخاطر عقیدش درمورد من نباشه چون نمیخام بعد ها که فهمید اونطوری که فکر میکرد نیستم حس کنه اشتباه کرده😑من یه سال صبر میکنم ولی بیشتر از اون بعید میدونم بشه..خدا کنه زودتر پیام بده😑

خب درواقع خیلی اهمیتی نداره رشته خودشم خوبه..من بهش علاقه ای ندارم ولی میخام بدونم ارزش داره بخام با ...

ادم درستی هست 

اگه علاقه ای بهش نداری براش صبر نکن خب

اما یه حسی بهم میگه تو زندگیش موفق میشه

نگا کن اگه علاقه ای نداری اصلا نه خب

اگه علاقه داری پسر خوبی به نظرم هست و تو کارش موفق میشه  

خب امیدوارم علاقش صرفا بخاطر عقیدش درمورد من نباشه چون نمیخام بعد ها که فهمید اونطوری که فکر میکرد ن ...

من فقط میدونم دوست داره و قراره موفق بشه

اما همه حرفاش راست نیست

یکم بهش مشکوکم. یه حسی بهم میگه یه ریگی به کفشش هست به حسیم بهم میگه خیلی دوست داره و پسر معصومیه 

به حرف اون حس بهتره گوش کن🥲😐

ادم درستی هست  اگه علاقه ای بهش نداری براش صبر نکن خب اما یه حسی بهم میگه تو زندگیش موفق میشه ...

ما هر دو سنمون کمه و صبر کردنم بخاطر اون نیست..درواقع الان نمیخوام ازدواج کنم..یه جورایی میشه یک تیر و دو نشون..حداقل اون موقع متوجه میشم هنوز بهم علاقه داره یا نه

خدا خیرت بده عزیزم حس کراشم به من چیه راجب من چی فکر میکنه؟

کوچک ترین نظری ندارم 😶

ولی براش ارزشمندی

حالا به عنوان فالوور طرفدار دوست خواهر عشق 

نمیدونم ولی برات ارزش قائله 

2706