2737
2734
عنوان

واقعا جای مادر و مادرشوهرم عوض شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 42 پست
این چه حرفیه  از شعور وانسانیتشه

😒

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰

[QUOTE=186859228]شهرمون کوچیکه [/QUOTEاهان

دارم رژیم کتوژنیک میگیرم من میتونم از شرررررراین چربیاااا خلاص بشم .۲۶سالمه مادردوتا ورجکم 😘😘😘😘😘لایک نکنید لطفااااااااحتی شما دوست عزیز 😜😜😜😜😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجب ادمی هستی تو  کروتا داری بعد گذاشتی پسرات که ممکنه ناقل باشن برن خونه مادرت که اونم درگیر ...

بعدم مامان همه وقتی کرونا میگیرن میرم نوه هاشونو میارن خونه خودشون که اونا هم نگیرن 

اینجا که اینجوریه و زیاد دیدم 

مامان من واسه زایمانام نیومد حتی

2731
2738
شهرمون کوچیکه 

من گلودرد داشتم خوب شد .الان پشت چشمم درد داره بینیمم کیپ شده .دهنمم بد مزست .یعنی کروناست از امروز صبحه مدام سردرد دارم

دارم رژیم کتوژنیک میگیرم من میتونم از شرررررراین چربیاااا خلاص بشم .۲۶سالمه مادردوتا ورجکم 😘😘😘😘😘لایک نکنید لطفااااااااحتی شما دوست عزیز 😜😜😜😜😜
احتمالا کرونای خفیف  کسل و بی‌حال نیستی؟

چرا خیلی